Konu başlığı : Benden ve sizden artanlar (kalanlar da olur)

Eskiden hayal bile edemeyeceklerine şu an sahipken, neden hala eskiyle mutlu olursun ki? 80'ler ve 90'lara girip kafa ütülemek değildir vaziyetim, yalnız ;o zamana ait şarkılar, oyuncaklar, filmler, oyunlar... ve bilimum hatıra ortaya çıkınca mutlu oluyorum altın bulmuşcasına.

-Barış Mançoy'la 7'den 77'ye ile dünyayı gezip link

-Susam Sokağı'ndaki kuklalardan bir şeyler öğrenmeyi link

-Beter Böcek filmiyle hayallere dalmayı link

-Michael Jackson link Madonna'yla link (taklit) etmeyi

-Candan Erçetin sandalyeli klibinin link ve Yonca Evcimik'in eğlenceli kliplerinin taklidini yapıp abone olmayı:) link

-Su Tabancasıyla savaşmayı link

-Meyve Suyunu önce hüpletip sonra güpletmeyi link

-Annemin güzel güzel müjde çoraplarını kesip çim adam yapıp azar işitmeyi link

-Hugo'yu izleyip küfreden çocuğa şaşırmayı link

-Atari oynamayı link

-Evcilik takımımla anne olup çocuk bakmayı ve eşim eve gelince hep şikayet etmeyi özledim. link anne olmayı niye böyle düşünmüşsem siz hesaplayın.)

Neyse, tüm ailemi ifşa etmeden çekilip meydanı sizin hatırladıklarınıza bırakmak istiyorum. Yoksa hepsini ben yazacağım :)

Mutlu edin beni:)Öptüm, bye

0|0
611

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 6

• Çünkü o masumluk, saflık ayrıydı. Su an yok malesef. Şimdiki çocukların pille çalışmayan oyuncaklara karşı merakı yok en basiti. Ben atari istiyordum almıyordu annem sırf ördek oyunu falan vardı ya tabancalı öyle seylere eğilimim olmasın diye derslerimi aksatmayayım diye vs. Ama şimdi öyle mi ahahhh herşeyin bir özlemi, yaratıcılığı ve merakı vardı. Elimizdekilerin değerini biliyorduk doyumsuzluk yoktu. Pazar aksamları starda yayınlanan parlament sinema kusağı farkedebildiğim sürekli tekrarlanan bir olaydı o yasımda. O jenerik sesi yada show tw nin korkunc jenerik sesleri korkuturdu beni. Şimdiki oyuncak bebeklerin bile yüzü değişik kafaları kocaman. Cidden şanslı bir kesimdik aslında güzeldi cocukluğumuz...

1|0
    0|0
  • 5 yıldızını verip gidiyorum.

Ne yazık ki yetişemedim o zamanlara, kulaktan dolma bir kaç ucu yırtık fotoğraf misali bildiklerim var. Onları da sen söyledin zaten. Maziyi görünce/duyunca keşke'lerin niçin var olduğunu bir kez daha anlıyorum. Bazen diyorum.

Bazen...

(...)

Ve harflerim birer birer intihar ediyor.

2|1
    0|0
    • O zamanı yaşamadan özlem duyman beni daha da acıktırdı o zamanlara şimdi. :)

• Mutluluklar bizimle, elem yok olsuuun :)

• link bildin mi bunu :D

1|0
    0|0
  • yirmi yıl sonra da bu zamanda yaşananlara özlem duyulacak. bu hep böyle...

1|0
    0|0
  • bkz .doksanlarda çocuk olmak.

1|0
    0|0
  • süperrrrrrsinnn +ladım:)

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;