Çocuklarınızı Nasıl eğıtırsenız, o şekılde Bır geleceğe sahip olursunuz, Sözüne katılıyor musunuz?

Çocuklarınızı Nasıl eğıtırsenız, o şekılde Bır geleceğe sahip olursunuz, Sözüne katılıyor musunuz?

• Evet katılıyorum,
    A seç
  • Hayır katılmıyorum
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncellen
Güncel

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• fotoya degıl ama soze kesınlıkle katılıyorum. ınsanları cıddı anlamda ıncelersen kesınlıkle ne kadar ortam gormus okumus etmıs de olsa bı ınsanın aılesı gıbı davrandıgını gorursun. gunumuzde ınsanlar 3 cocuk 5 cocuk dıye atıp bol keseden doguruyor kımse bu ısın egıtım gelecek vaadetme saglam karakterlı bırey yetıstırme yonune bakmıyor. ondan sonra da numune numune yurdum ınsanı cıkıyo ortaya. daha cook fırın ekmek yememız lazım.

2|1
    0|0
  • Evlatlarımı imanlı bir aile çerçevesinde yetiştirmek istiyorum

0|1
    1|0
  • Fotoğrafa katılmıyorum ama söz doğru.

1|0
    1|0
  • fotoğrafa katılmıyorum ve fotoğraftaki geleceğe sahip olmamak için çocuğumu öyle yetiştirmeyeceğim.

0|1
    0|1
  • Kesinlille katiliyorum o kadar onemli ki su ahir zamanda cocuk yetistirmek allaha sukur benim ailem guzel yetistirdi bendd insallah guzel yetistiririm

0|1
    1|0
    • insallah guzel kardesım

• Simdi bakiyoruz hepsinin eline dogar dogmaz tabletler veriliyor. Ben kuran kursuna giderdim 5 yasimda bunlar yeni ne cikmis hangi oyunu indirebilirim diye geziyor uzuluyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Katılıyorum kardeş

0|1
    0|0
  • Kesınlıkle katılıyorum

0|1
    0|0
  • Fotoğraf salakça iman power hiçbir şeye etki etmez. Çocuğu imanlı değil insan olarak yetiştirmek önemli.

0|0
    0|1
  • Bir köpeğe ekmek (iyi bir şey) verirseniz ısırır mı (zarar verir mi? )

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;