Arkadaslar 20yasindayim bu ilk kesiti sadece okumanizi oneririm. link en asagida?

Seviyordum, öylesine.. Yeri geldiğinde sanki hissiz ama olması gerektiğini düşündüğüm gibi. Tatmadığım duyguları yaşatıyordu ilk sevgilim dediğim benden iki yaş büyük olan çocuk. Evet o benim çocukluk aşkımdı tabiri câiz. Tatmadığım duyguları yaşatıyordu, küçük yaşta ondan yediğim dayaklar ve hakaretler olmuş olsada sevmek istiyordum onu sanırım ki nedensiz.

Uzun boylu, esmer, koyu kahve gözleriyle her fırsatta aşağılamış olsada beni; diyorum ya yokluğunu düşünmek boğazımın düğümlesine defalarcasına sebep oluyordu. Onu karşılığını her defasında aşağılanarak almış olsada ona olan duygularım ve belli belirsiz aşkım 6. ay'a girmiş bulunuyordu. Beni sevdiğini biliyordum, daha doğrusu hissedebiliyordum evet.

Bir gün bana "Sana aşık olduğumu söylediğim an gideceksin" demişti 'gideceksin'i vurgulayarak, korkuyordu hislerini nasıl gizleyeceğini bilmeden. Nasıl yani onunla zamanımı harcamak için mi birlikte olduğumu mu düşünüyordu? Öyle olmuş olsa dayaklarına, küfürlerine dayanamazdım tabikide, neydi derdi bana annem babam hatta abim bile kıyamıyordu. O dengesizin tekiydi ve evet beni kullanıyordu sanırım bazen böyle düşündürüyordu beni.

O düşüncelere kapılmışken telefonum çaldı evet Kerem'di hani beni her fırsatta aşağılayan. Beni yanına çağırdığında arkadaşımla gitmeye karar vermiştim her nedense. Onunda arkadaşı yanındaydı Kerem her ne kadar psikopat gözükse de daha adını bilmediğim şahıs ondan daha kat ve kat psikopat görünüyordu evet. Lara'nın onu beğenerek süzdüğünü yakaladığımda utanarak kafasını yere eğmişti. "Vaaaay sen bizim Lara'ya bak" demiştim tabikide içimden, onu orada bozamazdım ama sonra hesabını unutmazsam sorabilirdim.

Kerem, Derin diye bana seslendiğinde yeni görd&uu
Arkadaslar 20yasindayim bu ilk kesiti sadece okumanizi oneririm. link en asagida?
6
2
Görüşünü yaz