Amsterdama giden ve gitmeyi düşünen var mı?

Kısmet olursa turla amsterdama gitmeyi düşünüyorum. Daha önce gidip gören ya da gitmeyi düşünen var mı:) Hollanda vizesi almak kolay mı? alanlar yardımcı olsun lütfen. teşekkürler:)

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• Nezaman geliyorsun buraya?

0|0
    0|0
    • kısmetse bayramdan sonra falan. seni gidi uçan hollandalı :))) amsterdamda mı yaşıyorsun?

• Evet amsterdamda yaşıyorum. Güzel misafirperverlik yaparim sana :)

• gerçekten mi:)) memnun kalırım valla. ama lafta kalmasında=)

En İyi Erkek Görüşü

• soruları alayım :)
    vize schengen vizesi olacak, herhangi bir problem olmaz.

0|1
    0|0
    • tur şirketinden önce mi alıyorum vizeyi sonra mı? ve öğrenci olarak alıcam. açık öğretimden okuyorum. sıkıntı olur mu dostum?

• turla anlaştıktan sonra alınıyor diye biliyorum. onlar sana nerede kalacağını ne amaçla geldiğini vs vs soracak. bu işler için aracı şirketler var; şuradan; https://www.vfsglobal.com/netherlands/turkey/

detaylı bilgi alabilirsin. herhangi bir problem olacağını sanmıyorum. yalnız amsterdam'da çok kaçırma eheh sonra hiçbir şey hatırlamıyorsun :p

• buraya geri dönüp ayıldıktan sonra hatırlasam ne olur be kardeşim :P gidip en sağlam ottan içip bütün günü mahvetmeyi hiç istemiyorum zaten.:) biraz hızlı bişeyler lazım

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• bir arkadaşıma ziyarete gitmiştim güzel ama konuştukları dil insanın psikolojisini kötü etkiliyor

0|0
    0|0
    • felemenkçeden mi bahsediyorsun yoksa küfürlü falan konuşmalarından mı etkilendin?:)

• Flemenkçeden bahsediyorum tabiki. yabancılardan küfürlü konuşan pek göremezssin.

• ben uçarken yükseklerden uçurumlara isteyen istediği dilde konuşsun :) zaten clublerde olmadığım zamanlarda sessiz bir yerde mantar yiyor olacağım. ben okadar tribe girmem dillerinden:)

• gitmek istiyorum ama şu an bunun için çabalamıyorum

0|0
    0|0
    • benim sıradaki gerçekleştireceğim plan. yıllardır hayalini kuruyodum ama artık okadar uzak gözükmüyor :)

• henüz ortada bir tur falan yok da=) beni niye kandırsınlar ki? dolu tur firması var 4 gün 3 gece

• ets turla git

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben gittim fakat senin aklında olanları turla yapmak pek mümkün olmayabilir. Çılgın bir şehir görülecek çok yer var. Vize senin ekonomik olanaklarına bağlı biraz Hollanda vize konusunda cimridir Almanya bu konuda en iyisi.

0|0
    0|0
    • öğrenci olarak göstericem kendimi. bankada 2000 lira falan göstersem yeter mi? babamıda tur sponsoru olarak gösteririm. tapu kart ekstresi falan istiyormuşlar. onlarıda hallederimde. yalnız benim aklımda olanları neden tur ile yapamayım ki? herşeyi planladım bile:) kimse tutamaz beni.

• İyidir senden?

• eh işte be abi. işi falan bıraktım. kusura bakma baya geç cevap verdim.. takılıyom boşboş

• Gittim :) Kırmızıya uğramadan gelme :D

0|0
    0|0
    • kardeşim hangi vizeyle gittin bana biraz açıklarmısın şu vize işini sana zahmet?

• Anladım gardaş. la vizeyi çıkarttıktan sonra ben kırmızıyı bırak oranın altını üstüne getirmeden. envayi çeşit ot tüttürmeden dönmem zaten :))

• Her girdiğin dükkanda seks oyuncakları görmekten sıkılacaksın zaten :D Ot konusunda da zaten her yerde var :D

• isterdim gitmek

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;