Enstrüman çalan, şarkı türkü mırıldanan benim için 5 10 20 adım öndedir var mi çalan canlar :) ?

Enstrüman çalan, şarkı türkü mırıldanan benim için 5 10 20 adım öndedir var mi çalan canlar :) ?
#Hadipaylaşalım :D?¿?

0|0
437

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• 1|0
    0|0
  • prf resimdeki kız sensen şu an a dan z ye bütün enstürmanları öğrenmeye gidiyom kimseye cvb verme ben gelene kadar

1|0
    0|0
    • Benim tabi de uzun sürecek senin iş neyse bicok kiz hoşlanır öğren sen goreceksin :D

• Enstrüman çalan insanları çok aygı duyarım. Onlar bizden başka bir lisan daha konuşurlar. Her enstrümanın bir dili vardır ve her dil bir insandır :)

1|0
    0|0
  • https://vocaroo.com/i/s0sUHJk2pZgM

Ben de özledim - Dağılma

0|0
    0|0
  • Dostlar arasında gitar çalıoz işte arada bir , bir artısı yok yani..

0|0
    0|0
  • Klarnet çalıyorum.

0|0
    0|0
  • Flüt olmaz mı yaw? şaka maka siz kızlar bir farklı davranıyorsunuz enstrüman çalan erkeklere. bende buna gıcık oluyorum bu ilgi bana mı yoksa sırtımdaki gitara mı diye.

0|0
    0|0
  • benim için anlayışlı 50 adım
    müzikten anlayan 5 adım
    ÖNDEDİR GÜLLÜ :)

0|0
    0|0
  • ne dandik bir soru :)

0|0
    1|0
  • Gitar çalıyorum ama kendimi öyle bir adım önde görmüyorum sonuçta çalışmanın eseri. Çalışırsan sende çalarsın ;)

0|0
    0|0
    • Yazildim zaten gitar ney saz hepsi bir nimet :D sıra sıra inşallah da önde olunur bilgi yetenek hobi olarak :)

• Yani artıları var sevdiğinin doğum günü mekana gidiyosunuz sahneye çıkıyosun gitarı eline alıyosun ona şarkı söylüyorsun ;)

• Vauuu :) bittim şimdiden gerçekten cokk değer abidesi :)

• hem çalıp hem söylemek zor.
    nota kaçıyo:))

0|0
    0|0
  • Bağlama Tar ve buzuki çalıyorum. Yıllardır

0|0
    0|0
  • Özgüven de maşallah :)

0|0
    0|0
  • 9 yıldır gitar bisüredir bateri :D

0|0
    0|0
  • Boruzan zil davul yetermi zorlasam tranbolde calabilirim bandocuydum..

0|0
    0|0
  • elektro gitar ve diğer tüm gitarlar , bateri de birkaç ritim piyanoda melodik sesleri çıkarabiliyorum kendi parçalarım var grubumda parça üretiyoruz

0|0
    0|0
  • Saz çalar türkü söylerim

0|0
    0|0
  • senin için herkes neden önemli? yani bunu yapabilenler senin için 5 10 20 adım önde olsa ne oluyor? sen sevgilimi arıyordun?

0|0
    0|0
    • Evet hemde 5 10 20 tane ^ senin zihniyetin buysa açıklamama bile gerek yok ne bu nasıl onyargi ben ERKEKLER mi dedim veya duygusal anlamda mi dedim bir uğraş emek sanat ve insana iyi gelen bir öge neden önde olmasın değil diyen dinlemesin o vakit...

• Önceden bağlama calardim. 6 sene olmuş bırakali

0|0
    0|0
  • darbuka calarım..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor... ;