Kim milyoner olmak istere katılmayı hiç düşündünüz mü?

Aranızda katılan varmı, benim gibi başvuru yapıp yanıt almayan var mı? Asla katılmam diyen varmı? :)))

0|0
712

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• yaa çok istiyorum da işte olmuyo :D başvuru yaptım saçma sapan sorular :D bi daha başvurim ilginç bişeyler yazim ki arasınlar dedim 2. kez başvuru almıyor :) gitsem milyoner olup gelcem de fırsat vermiyorlar :D

0|0
    0|0
  • bizimkiler de evimi baştan yarat mıdır nedir öyle bi zıkkım var ya ona başvurmuşlar. ola ki küçük bi ihtimal ama ben yokum eve filan da gelmem rezil olurum eşe dosta dedim :)

0|0
    0|0
    • evet bizde yeni bi ev aldık oraya taşınacagızo yarışmaya katılayım onlar döşesin çok istiyorum ya utanılcak ne var Allah aşkına :))

• anladm en iyisimisiz uzak durun:)

• bazen ilk sorudan 128 binlik soruya kadar gittiğimi görüp heves ederdim ama bazen de ilk kolay soruyu bilemeip vazgeçerdim. şans tamamen ya en zor denilen soruyu bilip kolay denileni bilemeyebilirsin yani :)

0|0
    0|0
  • hahaha ben rüyamda katıldım kenan beyle çok koyu bi sohbete bile girdim.D

neyse işin gerçeğine dönersek 1milyon300 kişinin yarışma için başvuru yaptığı bir ortamda bize şans gülmez.

0|0
    0|0
  • katılanları görünce ben niye katılmıyorum diye geçiyor içimden açıkçası.kızın biri buzağı hangi hayvanın yavrusudur sorusuna manda dedi:))gel de bu sığıra gülme:))

0|0
    0|0
    • hahahaa bende izlediim onu evet :)))

• hatirladım evet bahanelerde hazir emin olmak için jokerler kullaniliyormuş

• tabiki baya istiyorum ama hiç başvuru yapmadım :D ayrıca ilk 2-3 soru garanti hiç olmadı bin tl alırsın yeter :D

0|0
    0|0
    • hıı yol parası olur :D

• kazandığın paranın hepsini alamıyorsun diye biliyorm bi kısmı vergilendiriliyor. .. devlete gidiyor orda bi kazanç var çünkü:D

• herneyse zararla dönmezsin sonuça yani :D annemde passaparollaya katılmıştı tlevizyonda çıktı yayında verdikleri boş kutuymuş eve gelince nerde telefon dedik o kutu boştu biz gödericez size demişler :D

• O yarışma casting..

0|0
    0|0
  • Geçen başvuru yapıyordum bişey oldu doldurduğum herşey silindi bi an :D küfür ettim çıktım.

0|0
    0|0
  • katıldım cevap beklıyom :D

0|0
    0|0
  • başvuru yaptık bekliyoruz

0|0
    0|0
  • katılmadım, katılacağımı da sanmıyorum.özellikle en cins olan soruları seçiyorlar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bende basvurmayı düşünüyorum o değilde dünkü teyze baya iyi kazandı bilgisine hayran kaldım ya demekki üniversite okumakla bitmiyor hersey üniversite okuyan kızıda gördük manda yavrusunu bilemedi

1|0
    0|0
    • sonuna kadar katılıyorum sana :))) bilgili olmak okul seviyesiyle ölçülecek birşey değilmiş :)

• gülmemek elde değil zaten mecbur gülüyorsun.ben bir tane ıtü'lü çocuk hatırlıyorum 2 soruda 3 joker hakkını kullanmasına rağmen elendi:))ilk soruda telefon joker hakkını kullanmıştı:))

• Başvuruda bulundum ama daha bir cevap alamadım :)

0|0
    0|0
  • link Al bak gecen gun actim soru :(

0|0
    0|0
  • babam için başvuru yapmıştım ama henüz dönüş olmadı

0|0
    0|0
  • her seferinde bilip bilip bende katılcam anasını satayım diyorum. ama hep orda kalıyor. :D

0|0
    0|1
  • 3 ay oldu başvurdum ama ses seda yok yarışmada olduğu gibi yarışmacı olmakda şans.

0|0
    0|0
    • ya bir de başvurudan sonra bi mülakat aşaması oluyomus onuda geçmemz lazımmıs sanki işe alıyolar :D

• ben de katilmak istiyorum da geri donmezler diye seyapmadim hic

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;