Kaç kişi kitap kurdu?

KS ahalisinin genel paylasimlarina ve yorumlarına bakıyorum da, çoğunluğunun daha önce iki satır okuyacak kadar kitap sevmediğini düşünüyorum. Nasilim ile başlayıp nefret ve ırkçı paylasimlarina varana kadar bir sürü içi boş yazılarla dolu!
Güncellemeler:
+1 yıl
ALINTIDIR

"Eski sevgilinizi hiç kitap okurken gördünüz mü? Hiç kitaplar hakkında fikir alışverişi yaptınız mı? Cevabınız hayırsa, belki de kriterlerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.

Kitap okuyan insanların, diğerlerine nazaran daha iyi olduğu hiç şaşırtıcı değil. Çünkü yüzlerce ruha ve bilgeliğine bürünebilirler. Belki hiçbir zaman akıl sır erdiremeyeceğiniz olaylara soyut gözlerle tanıklık ettiler, belki de asla tanımayacağınız insanların ölümlerini gördüler.
+1 yıl
Kadın olmayı, erkek olmayı öğrendiler. Acı çeken birine tanıklık etmenin nasıl bir şey olduğunu tattılar. Aklın yaşta olmadığını kanıtladılar.

Eğer sizi tamamlayacak, kalbinizdeki boşluğu dolduracak birisini arıyorsanız, türünün sayılı örneklerinden olan kitap okuyan insanları arıyorsunuzdur. Hiç beklenmedik bir şekilde, bir kahvecide, parkta ya da kütüphanede karşınıza çıkabilirler.
Kaç kişi kitap kurdu?
8
9
Görüşünü yaz