Sizce Türk korku filmleri neden istenilen başarıya ulasamıyor?

sizce Türk korku filmleri neden istenilen başarıya ulasamıyor dabbe musallat siccin v. b filmler hakkında ne düşünüyrsunuz sizce eksikleri nedir bu tur filmler de neleri gormek istersiniz

0|0
2241

En İyi Erkek Görüşü

• iyide bizim gerek dini gereksel toplumsal olarak öğrendiğimiz ve tek korkumuz cin lerdir... mesela biz hayaletten korkmayız... zombiden korkmayız... vampirden kurttan korkmayız... ee nasıl bir korku filmi çeksin adamlar...

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence adı çıktı 9a inmiyor 8e.. Güzel bir yapım da olsa (ki özenti olmaması çok zor :S ) ben bu yüzden tutmycağnı düşünüyorum..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 40

• korkutacaklarına güldürüyorlar dabbeyi izledik gülmekten öldük 😇

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Güzel midir. Konusu ne

• Türk filmleri harbiden iyi değil bir türk korku filmine bak bir de yabancıların filmlerine bak

1|0
    0|0
  • Cok eğlenceli oluyor :D

1|0
    0|0
  • cinlerın dısında korku fılmı yapılmıuoda ondan

1|0
    0|0
  • Ulaşıyor aslında türk kültürüne uygun film yapıyorlar :)

1|0
    0|0
  • Musallat falan yeterince başarılı bence

1|0
    0|0
  • Hep cinli korku filmi turk korku sinemasi buna dayali bence neden mesela bir scream tarzi bir film cekilemezki

1|0
    0|0
  • Hep islami korkulara yer veriliyor ulusal olmasi lazim biraz konuyu genisletmek gerek hep cin muhabbetleri.

1|0
    0|0
    • Oyle diyosun da paranormal aktiviti diye yabancilarin filmi var cinli sadece turkiye de degil yabancilar da konu aliyo

• Evet onu bnde begenmedim bizimkiler yeterince korkunc bence

• Evet onlara gore muslumanlikta olan korkulari anlattiklari icin daha mantikli @Meraklıköftee

• korku filmleri eskide kaldı. türk olanları zaten özenti. bir halta yaramaz.

1|0
    0|0
  • Yönetmene göre ulaşıyor, pardon ama sazanlar sinemaya gidip izliyorlar ve yönetmen para kazanıp yenisini çekiyor

1|0
    0|0
  • Yabancılar cinlerdne korkmuyor biz her boktan korkuyoz. :D

1|0
    0|0
  • Ani yükselen ses ile korkutma çabaası millet alıştı artık ve bir de hep aynı senaryo

1|0
    0|0
  • Türkiye de korku filmleri din konusundan çıktığı gün başarıya ulaşır...

1|0
    0|0
  • Sanki diğer türleri ulaşıyor da :)))

1|0
    0|0
  • dabbe 3 bir cin vakası ilk 45 50 dk sı paranormal gibi ama sonları fena değil. bugüne kadar izlediğim en iyi türk korkuyu sorarsan da dabbe cin çarpmasıdır derim.sinemalarda şeytani racim var ama onuda izlemedim.elcinde idare eder. musallatlar da fena değil

0|0
    0|0
    • neredeyse hepsini izledim :)

• o zmn benim ilmim sana çare olmaz :)) bende korku filmleri çok severim sen bana biraz tavsiye ver o zmn izlemediğim varsa izleyim.Türk olması şart değil :)

• Sadece turk korku olsa keske hic bir yerli film ilgimi cekmiyor

1|0
    0|0
  • Soru yanlış. Doğru soru şu olmalıydı: Sizce Türk filmleri niye başarıya ulaşmıyor?

1|0
    0|0
  • çok saçma konuları kameraya adam gibi yansımıyor acemi

1|0
    0|0
  • Turkler korku filmini beceremiyolar

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 21

• Bende dogaustu olaylar olanlar gayet korkunc canavarli ya da katilli olanlar bana korkunc gelmiyo gerilim birazcık ama cinli olanlar yeterince korkunc

1|0
    0|0
  • Sacmaliyorlar

1|0
    0|0
  • Korkuyu baska boyutta aramalari yüzünden tabiki cin min olayları hic hos değil

1|0
    0|0
  • cin çarpması gzl ben izleyince çok korkmuştum

0|1
    0|0
  • Hep din hep aynı konu

1|0
    0|0
  • Korkudan bıkmadıkz mı ya sonra kabus görüyorum dersiniz hhh

0|0
    0|0
  • Hicbiri

0|0
    0|0
  • dabbeyi izledim. çok saçmaydı ama korkunçtu. ben cin filmlerinden bıktım artık gerçekçi gelmiyor nedense

0|0
    0|0
  • Yazdıklarının çoğunu izledim hepsi birbirinden saçmaydı zaman kaybı olarak görüyorum.

1|0
    0|0
  • Türk yapımı korku filmleri niteliksiz;

Alt yapı sağlam değil, zamazingo

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
  • Korku filmi mi yapıyomuşuz? hiç korktuğum bir Türk filmi hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • rezalet

0|0
    0|0
  • dabbe 3 ve 4

0|0
    1|0
  • amerikan filmlerinden daha korkunç buluorm

0|0
    0|0
  • ben türk korku filmlerini komedi olarak izliyorum...

0|0
    0|0
  • türkler korku filmi çeviremiyor. ben hiç korkmuyorum izlerken aksine gülüyorum.

0|0
    0|0
  • beni çok etkiliyor mesela hasan karacadağın yaptığı filmler bir baş yapıt

0|0
    0|0
  • Aynn. cunku bunlar mumkn seyler ama holyvood filmleri ucuk kack oluyo gnlde

0|0
    0|0
    • Cunku adamlar free sinir yok tanrilarla film cekiyolar :) biz aman allah korusuk oyle bsy cekmeye kalksak tanri filan birak yayinlanmayi galasini daha sette dayaktan doverler bizi :)

• iyide tanriyi göstermek vs sacma şeyler onlarin kendi inancina saygisi yok

• Iste demek istedigim bu zaten bizim turk sinemasinin butcesi tavamda yapsa inanclarimiz geregi konular yine ayni olcak ona istinaden soylemistim ben

• Türklerinkini tavsiye etmem zaman kaybi hepsi kötülemek istemiyorum ama gercekler.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor... ;