Şebnem Ferah'ın en sevdiğiniz parçası hangisi?

bir şebo hayranı olarak merak ettim, gerçi tüm şarkıları birbirinden güzel ama elbet bir favoriniz vardır :)

Güncellemeler:
anket yapsaydım Sil Baştan en yüksek oyu alırdı:) bu arada benim favorim Babam Oğlum

0|0
4762

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 61

• Bence bütün sarkıları muhteşem

Fırtına

sil baştan

ben bir mülteciyim

kırmızı rugan ayakkabılar

durma

bir kalp kırıldıgında

neyse hepsi diyorum...

0|0
    0|0
  • Ay ışığına vuruldum ben çok uzaklarda olsada çok zor geçen günün ardından ... AY ölüyorum bu parçaya...

2|0
    0|0
  • Can kırıkları en güzeli ya bana göre bi adeeetaaaaaaaaaaaaağaaaağaaaaa yapıyo ya ben orda kopuyorum bağlayana aşk olsun :D

0|0
    0|0
  • sil baştan favorim olarak yalnız, fırtına, yardım et, yağmurlar,hoşçakal, çakıl taşları,sigara,mayın tarlası,gözlerimin etrafındaki çizgiler, bu aşk fazla sana bana,deli kızım uyan, ben şarkımı söylerken giye daha nicesi hepsi bir birinden güzel şarkıları olduğu için ayrım yapmak zor oluyor..

0|0
    0|0
  • iyi kötü ve babam oğlum, peşpeşe iyi gider...

1|0
    0|0
  • Şebnem ferah sevmiyorum hiç ama https://www.youtube.com/watch?v=rl8DY3gl3Ds fena değil.

0|0
    0|0
  • Ben ona hala aşığım.:) https://www.youtube.com/watch?v=noqlqo__NNw

0|0
    0|0
  • ben biraz geri kafalı olabilirim :)

şebnem ferah ın eskilerini daha çok severim o yüzden diyorum ki

ay

0|0
    0|0
    • ay ışığına vuruldum ben:) süper şarkı o

• Ay'a mı taşıcan yoksa:p :D

• ay'a taşıyabilirim evet.. ama yalnız yaşanmaz ki orada da ben sosyal bir insanım yapma deme böyle şeyler :D

• Sil baştan, hiçbir zaman eskimeyecek!

1|0
    0|0
  • babam oglum guzel. genelde hepsını begenıyorumama fırtına, kırmızı ayakkabılar (umarımısmı dgorudur..

0|0
    0|0
  • delgeç ve can kırıkları ama yeniden doğup gelsemde ağır basıyor diğer yanda hoşçakal ve sil baştan gibi efsane parçalar mayın tarlaları, perdeler vs off :D imkanı yok bu soruyu cevaplayamam.

0|0
    0|0
  • ilk albümün yerini hiç birisi tutmaz heleki deli kızım uyan

0|0
    0|0
  • ban bayılıyorum şebneme sil başdan ++

0|0
    0|0
  • yok ya ben takip edemedim gelişmeleri

0|0
    0|0
  • Sil baştan ve mayın tarlası ve can kırıkları

0|0
    0|0
  • hatun ilk defa soru sormuş :D kutlayalım :D

cevap veriyorum: Değirmenler

0|0
    0|0
    • heheh:D evet ilk sorum, bir şebo hayranı olduğum için ilk sorumun böyle olmasını istedim:)Değirmenler güzel parça herkes bilmiyor:)

• :D iyi iyi :) herkesin dilinde olan şarkılar kirletilmiş gibi geliyo bana. böylesi daha güzel :)

• farketmez ki burda şebnem yorumundan bahsettik ona bakarsan zor aşk da birol can ın ama herkes haluk dan dinler beğenir

• Sigara.

Nakaratı harika. Anlam olarak.

0|0
    0|0
  • Sil baştan :)

0|0
    0|0
  • vazgeçtim dünyadan :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    41