Aamir Khan'ın filmlerinden hangilerini tavsiye edersiniz?

aamir khan filmlerinin 2 tanesini izledim (Ghajini ve 3 idiot) bildiğiniz ve farklı filmleri varmı arkadaşlar.

Bu adamı cidden sevdim 2 filmide harikaydı bana tavsiye edebileceğiniz fimlerin isimleri linkleri yazarmısınız..

0|0
64

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah sabah ruyandamı gördün amır khanı=)

Fanaa tavsıye ederım aşk hıkasyesı sonu kötü bıtıyo ve Rang De Basanti Ikısıde mukemmel

0|1
    0|0
    • Yav kardeş ben bu adamı hintli dir dedim ön yargılı davrandım hiç izlemedim taaki ghaniji izleyene kadar. ondan aklıma gelmişken sorayım dedim

• Acayiplikle ne alakası yada insanlıkla ne alakası nerede ırkcı diyecen sabah sabah :S

kardeşim dünyada en güzel filmi yapanlar kimler amerikalılar bu bakımdan düşündüm

• Dünyada en güzel filmi yapan amerıkalılar değil Sadece maddı yönden çok güçlü enerjıye sahıp oldukları ıcın saçma sapan bır fılm çekselerde tutuluyor istisna fılmler hariç..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• taare zameen par mutlaka izle..

0|1
    0|0
  • Amir khan değil de

Shruk khan önerebilirim :D

My name is Khan ı seyretmelisin bollywood filmlerinden hoşlanıyorsan.

0|2
    0|0
  • adamın harika olmayan filmi varmı dye sorsana :) Müslüman olduğunu bliyomuydun.. fanaa dilşata rang de basanti süper

0|1
    0|0
  • Ghajini, Fanaa Taare Zamin Paar, Talaash (yeni cikti)

0|1
    0|0
  • taare zameen par tavsiye ederim .

1|1
    0|0
  • izlediğim filmlerin içinde bir tek benim adım khan'daki khan var başka bilmiyorum

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Taare Zameen Par, Fanaa, Rang De Basanti, The Rising: Ballad of Mangal Pandey, Lagaan izlenebilir güzel filmler daha eski filmleri de var ama izleyemedim henüz

0|1
    0|0
  • her çocuk özeldir kesinlikle izlemelisinnn

0|1
    0|0
  • Fanaa kesinlikle.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;