Türk sinemasında en beğendiğiniz karakterler hangileri?

türk sinemasında en beğendiğiniz karakter hangisi

inek şabani ,kara murat, sezercik, şener şenin aga tiplemesi, selvi boylum al yazmalımdaki türkan şoray sizce en güzel tiplemeler hagileri?

0|0
819

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• şener şen, tüm rollere yakışan bir adam. adam gibi adam. komedi de duyğusal da gerilim de yakışıyor. tabi sayacak olursak çok var. :) birde çoook eski, hüdaverdii. çok tatlıydı. Ali bey amcaaaaaaa :)) türkan şoray- kadir inanır ikilisi müthişler zaten. Allah rahmet etsin, kemal sunalın inek şabanı zaten beyinlerimize kazıldı. replikler müthiş. her film ayrı harika :) öyle çok ki! Türk sinemamız çok zengin bu açıdan. şükür. tabi eski filmlerden aldığımız lezzeti şimdi ince eleyip sık dokuduğumuz filmlerden alamıyoruz.. zor beğenir olduk.

0|0
    0|0
    • eski filimlerdeki samimiyet yok şimdiki filimlerde. daha gerçekçi film yapalım diye samimiyeti yok ettiler.

• Ferit (Tarık Akan) her filmde çok yakışıyordu bu tip ona.

0|1
    0|0
  • emrah ve sezercik :D:D

0|0
    0|0
  • Vecihi - Şener Şen

"veriyor musun ?" :)

0|2
    0|0
  • Inek sabaan :D ve türkan sorayin oynadigi her karakter.. kadir inanirida unutmamali :P

0|0
    0|0
  • İnek Şaban.

0|0
    0|0
  • Suzan avcı ,neriman köksal , aliye rona

:))))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Tatar Ramazan.

0|1
    0|0
  • Şener Şen in bütün karakterleri Muhsin beyden Depremdeki kaymakam a kadar Her oynadığı karakter özellikle Sultan daki Bakkal ve arabesk :)

0|1
    0|0
  • Turist Ömer-Sadri Alışık

Vecihi-Şener Şen

Ziya-Şener Şen

1|1
    0|0
  • Tosun Paşa&Lütfi

Erol Taş: https://www.youtube.com/watch?v=Vqe4xdWH8Ek

1|0
    0|0
  • Turist Ömer derler benim adımaa adımaaa . .. :) Kimselerde gelemezz yanıma Amaneyyy..:))

0|1
    0|0
  • Tarık Akan,Kadir İnanır,Şener Şen,Kemal Sunal,Bülent Kayabaş

0|1
    0|0
  • Hulusi Kentmen-Baba,Hakim,Patron vs tiplemeleri.

0|3
    0|0
  • ben geçmişten ziyade günümüzden çok beğendiğim birini söylemek istiyorum. Gerçekten hollywood filmlerinde oyanayack kadar usta bir isim. Çetin Tekindor'un oyunculuğunu çok beğeniyorum. Her rolünü bu kadar güzel oyanayn bir usta sanatçı gerçekten.

0|1
    0|0
  • Kemal Sunal,Şener Şen, Sadri Alışık

0|1
    0|0
    • tipleme olarak?

• bir iki tanesi hariç bütün tiplemeleri hep hoşuma gitmiştir.. en çok , kemal sunalın merakı köfteci filmindeki zühtü tiplemesi..

• nuri alço

0|1
    0|0
  • Şişko Nuri var. "Binicem üstüne vurucam kırbacı" repliğiyle beni etkilemiştir.

Tecavuzcu coskun

Nuri alco

Kenan pars

Erol tas

Huseyin peyda

kazim kartal

0|0
    0|0
  • tosun paşa :D

0|0
    0|0
  • şener şen - vecihi.

0|0
    0|0
  • şener şen - ziyaaaaa

0|0
    0|0
  • Eskilerden Kadir İnanır olmasın da hepsini severim.. Bunalım filmlerde oynayanları sevemiyorum..Belirttiklerinden Şener Şen iyidir..

0|0
    0|0
  • Erdal Özyağcılar, sinirlensin yeter.

0|0
    0|0
  • İnek şabah, burhan altintop.

0|0
    0|0
  • Kadir inanır'ı çok severim.Ve Şener şen, kemal sunal.Bayan olarak Türkan Şoray yeter

0|0
    0|0
  • Şener Şen'in canlandırdığı tüm karakterler. Bilhassa Ziya ve Vecihi.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;