Fantastik kurgu türündeki kitabıma göz atar mısınız?

Wattpad'de fantastik kurgu türünde bir kitap yazıyorum. Kurgusu için uzun zamandır uğraştığım bir kitap. Göz atarsanız sevinirim! Eleştitilere de %100 açığım, her türlü eleştiri kabulümdür.

kitabımın linki :)

k
onusu linkte var, ama kısaca buraya da koyayım:

"Kaushminov, Dünya da dahil olmak üzere başka gezegenlere geçit taşlarıyla bağlı olan, üzerinde sadece tek bir krallığı bulunduran küçük bir gezegendir. Ve rivayete göre gezegen bilinmeyen bir tehlikeye sürüklenmektedir. Ancak, kral da dahil olmak üzere çoğu kişi bu söylentileri ciddiye almamaktadır.
Gezegenin genç veliahtıysa tehlikeyi savuşturabilmek için her yolu denemeye kararlıdır. Neyse ki, önündeki zorlu yolculukta sırtını yaslayabileceği güvenilir dostları olacaktır. Ve elbette her Kaushminovlu gibi özel güçlerle doğmuştur, gezegenin özünden gelen enerjiyi kullanabilmektedir.
Kaushminov'u kurtarmaya hazır mısınız?
Öyleyse Autchou'yu izleyin."
Fantastik kurgu türündeki kitabıma göz atar mısınız?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Kelimeler biraz daha romanımsı olursa daha iyi olur, kurguyu sevdim :)

1|0
    0|0
    • bunu kitap arkası yazısı olarak düşünün, kelimeler o yüzden romanımsı değil :) kitabın kendi bölümlerinde elimden gelenin en iyisini ortaya koyuyorum :)
      Kurguyu sevmeniz beni çok mutlu etti :)
      okurum olursanız mutluluk duyarım! :)

• :D çok teşekkür ederim gerçekten çok mutlu oldum :)

• Önemli değil rica ederim :)

• Konusu kliseler barindiriyo ve ozgun degil genc yazar ama hevesini kirmayayim devam et yazmaya

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim :) ama sırf buradaki tanıtımıma bakarak karara varmamanızı öneririm :) çünkü bu özetin özeti. şimdiye kadar sadece 4 bölüm yazdım, okursanız ilginizi çekeceğine inanıyorum :)
      içten yorumunuz için tekrar teşekkür ederim :) :)

• Klise holywood kahramanlik filmleri ne benziyo. bu filmler kitaplar zevkle okunur zaten. benim demek istedigim farkli dikkat cekici biseyler uretmen. yoksa eminim ilgi cekicidir

• pekala, madem öyle diyorsunuz, ikinci bir kitabım daha var. o fantastik kurgu değil, daha çok distopya gibi ve konusu da başka hiçbir kurguyla benzeşmiyor, ne film ne de kitap. onu da bir gün wattpad'e koymayı planlıyorum, ama Kaushminov daha öncelikli benim için. diğer kitabımı koyduğumda, size tekrar haber vereceğim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;