Polisiye dizi bilen var mı?

forever dizisini izledinizmi bilmiyorum ama izleyenler onun gibi bir dizi var mı? forever a bayıldım ama bitti haliyle. s onun gibi gizemli polisiye sherlock vari bir dizi biliyomusunuz? varsa bir rica isim alayım :))

Güncellemeler:
arkadaşlar yabancı olarak :) türk dizisi önermeyin :) helede arka sokakları :D

0|0
613

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Criminal minds Lee to me Monk

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Hannibal

0|0
    0|0
  • bitmeyen dizi istersen arka sokaklara bak maşallah oyuncuları bile yaşlandı çocuk oyuncuları askere gittiler.

0|0
    0|0
  • Arka sokaklar üstüne yok :))

0|0
    0|0
  • Prison, break izle

0|0
    0|0
  • o zaman şu dizileride inceliyebilirsin. luther ve wallender. bunlar ingiliz dizileri. ve gayet güzeller.

0|0
    0|0
  • Ohooo sen şu anda ruhuma dokundun 😄 menthalist üstüne yoktur. Sonra castle şahanedir. Fargoyu mutlaka izlemelisin ama mutlaka. Şimdi de Dexter izliyorum. Harika gidiyor. Polisiye dışında çok nadir dizi izlerim. 😊😄😉😌

0|0
    0|0
    • dexter ı ben pek begenmedim :) yani cinayet ve suç veya psikopat sevgili dexter ama ben daha çok adli tıpta sherlock gibi bir şey arıyorum :) ip uçları ve gizem

• bakıcam teşekkür ederim :D

• Rica ederim.

• person of interest , cold case , CSI: Crime Scene , True Detective, Criminal Minds, Murder In The First, Fargo daha bir sürü sayarım sana burada ilk başta bunlara bir bak.

0|0
    0|0
  • Person of interest tam polisiye gibi değilde

0|0
    0|0
  • better call saul daha çok avukatlık ekseninde yürüyo bracking bad in devamı gibi gibi

0|0
    0|0
  • walking dead

0|0
    0|0
  • Arka sokaklar 😂

0|0
    0|0
  • muhtemelen türk dizisi diye izlemem dersin de şiddetle tavsiye ederim : behzat ç.

0|0
    0|0
    • türk te severim ama bir galip derviş değil :) küfürlü polisiye pek hoşuma gitmiyo

• saygı duyarım :) bana samimi geliyor açıkçası tabii bu da senin düşüncen :)

Kızlar Ne Diyor 5

• hannibal

0|0
    0|0
  • Csi new york veya criminal mind

0|0
    0|0
  • Who are you 2013 izle tavsiye ederim polisiye dizi

0|0
    0|0
  • Rizzoli & isles onerebilirim

0|0