90 lı yılların cocukları nerdesiniz en sevdiğiniz şarkı, dizi, sanatçı, program kısaca aklınıza gelenleri yazarmısınız?

90 lı yılların cocukları nerdesiniz en sevdiğiniz şarkı, dizi, sanatçı, program kısaca aklınıza gelenleri yazarmısınız?

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• https://www.youtube.com/watch?v=-Jcbheu74-M&index=12&list=PL55kvLdcS-fGdTsRvxdoRpdAhUKii6VKr

Tsubasa, Benjamin, Looney Tunes, Çakmaktaşlar, Zindan ve Gölge, Bizimkiler, Mahallenin Muhtarları, Uzaylı Zekiye, Susam Sokağı, Hugo, Calippo, Abc, Doritos,

0|1
    0|0
    • hepsini saymıssın kardeşim hepsinide hatırladım çok güzel şeylerdi mirkelamda ayrı bir olaydı bu yüzden her gece ben :)) tavla tavla beni tavla vay bee :)

• EİG İçin Teşekkür Ederim. Bu Tip Sorulara Çok Denk Geldim Zira Herkes Tsubasa'yı Hatırlıyor Benjamin Türkiye'de Gösterilen İlk Futbol Konulu Çizgi Film Olmasına Rağmen.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• kalabalik ve mutlu :) kerem dogulunun beren saat halleri :) temel reis ve sarfinaz...

0|1
    0|0
  • Baris manco :D

0|1
    0|0
    • aynen çok güzeldi bunu bekliyordum

• Çalgıcı karısı Binnaz & Yıkılmadım ayaktayım..

:D :D

0|1
    0|0
    • ciguli ve mahsun dinledik zamanında teşekkürler :)

• Çılgın bediş izlerdim.

0|1
    0|0
    • bende izlerdim oktay bediş savaş dede falan vardı güzel karakterlerdi teşekkür yorumuna...

• Evet güzel günlerdi.

Erkekler Ne Diyor 4

• Mustafa sandal-Onun arabası var

0|1
    0|0
  • Tsubasa yaa vazgeçilmez o hala izliyorum 😀😃

0|1
    0|0
    • ne diziydi ya her sene 1 maç süperdi :)

• Benim en sevdiğim adam kojiro ve makato soda 'ydi

• ikşizaki vardı kojiroyu hatırladım uzun sivri saçlı erik vardı sarışın :)

• tsubasa
    alf
    power rangers
    grup vitamin

kendimi yaşlı hissettim l*n :/

0|1
    0|0
    • tsubasa 1 Gol 3 hafta sürerdi 1 maç bazen 1 ay sürerdi :) grup vitamin cezmi ismail vay bee :) rangerslar tam olaydı zaten :)

• aynen dostum alf de iyiydi şimdi gördüm Alf harika karakterdi ya :)

• favorilerimdendir kendisi :D müşfik kenter in sesi de cuk oturuyodu tipe :D

• yakari

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;