Kürk mantolu madonna okuyanlar?

okuyorum okuyorum bir türlü sıkıcılık kısmını atlatamadım. bir kitabı okumak bu kadar eziyet olabilirdi. yahu kaçıncı sayfadan sonra sürükleyici meraklandırıcı bir hal alacak bu kitap?

0|0
142

En İyi Erkek Görüşü

• şu an kaçıncı sayfada tam olarak Neredesin Raif nerede 😄

0|0
    0|0
    • raifin günlüğünü okumaya yeni başladık sayılır 58deyim ama buraya kadar nasıl geldım ben bıle bılmıyom :D

• Evet en sıkıcı yeri atlatmissin hikâye şimdi başlıyor. ara ara sikilacaksin ama okudukça vay be diyeceksin begeneceksin.
      bir anda bitecek kitap. 😄

En İyi Kız Görüşü

• sevmediysen bırak, okumak zorunda değilsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 13

• Acikcasi ilk sayfadan beri oyle bir sikinti icerisine girmedim ben. Gayet anlatimi akici, guzel bir kitapti. Konu olarak veya anlatim olarak ilgini cekmemis olabilir. Herkes sevecek gibi bir kaide yok neticede, olmuyorsa zorlamamak lazim. :)

1|0
    0|0
    • şimdi bıraksam okudugum sayfalara saygısızlık olur bir yerlerde çözülecek diye umuyorum :)

• Her kitabin ilk 40-50 sayfasi bence sikici. Kurk mantolu madonna surukleryici değil duygusal b kitap basta sarmadysa dahada sarmaz bnce. Ama sonlari daha heycanli ole hatrliyrm. Kendinden bjsi bulamadiysan israrla devam etme bnce

0|0
    0|0
  • 20. sayfada bıraktım.

0|0
    0|0
  • ismine aldandin diymii? edebi bir kitap offlayarak okuma zevk alamazsin

0|0
    0|0
  • ya sen o kitabı nasıl sıkıcı bulabiliyosun anlamıyorum neyse bitir de ondan sonra bu sorundan utan bence

0|0
    0|0
  • Ben okudum oku oku güzel aslında oralara doğru gelince sevmeye başlıyorsu az biseycik zateb başları oylede devam et ama

0|0
    0|0
  • ilk sıkıcı geliyo tabi belli bir sayfadan sonra asıl olayı anlıyosun ama anladıktan sonra bitmesin istiyosun kitap bitince de bir hüzün sarıyo içini

0|0
    0|0
  • İlerledikçe guzellesiyor devam et

0|0
    0|0
  • hangi sayfada ilerlemeye başlıyor hatırlamıyorum ama okuduğum en güzel kitaplardan biriydi

0|0
    0|0
  • Klasik kitap sevmiyorsan zorlama bence süper bir kitap

0|0
    0|0
    • cok fazla eskı turkce kullandıgından olsa gerek, sevemedım sanırım ama baslamısken de bırakmak ıstemıyom

• Kendini sıkma ne gerek var zevkler tartışılmaz en son bitirdiğin de okurken sıkıldığın için eline bir şey geçmeyecek sevdiğin türde ki kitapları oku :)

• Okumaya devam et, göreceksin :)

0|0
    0|0
  • Sabahattinin en iyi kitaplarindan harika bir kitap

0|0
    0|0
  • Ben çok begenmemiştim abartıldıgı kadar iyi değil bence

0|0
    0|0
    • vallahi şimdilik bende öyle cok begenemedım

Yükleniyor... ;