En nefret ettiğiniz dil hangisi?

Benim ingilizce :D Çok gıcık ve dar kalıplı bir dil. Konuşması da kötü misal no derken nöööööğğğ gibi olması gerekiyor ki ingilizce konuşasın.

0|0
4156

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 55

• Fransızca hic sevemedım bu dili

0|0
    0|0
  • ingilizce o kadar berbat bir dil mi :)

0|0
    0|0
  • En sevmediğim dil, daha önce hiç düşünmedim ama, Almanca olabilir. Almanca eğitimi görüyorum ve o artıkel kuralından iğrendim. Yeter artık ! :/

0|0
    0|0
    • Artıkel zor oluyor evet ezber hep :/

• İngilizce kolay mı tamam grameri çok kolay ama konuşması çok zor bence almancanın grameri zor olsa da konuşması çok kolay.

• Konuşması biraz yazıldığı gibi okunuyordan olsa gerek, Türkler için pekâla iyi fakat ingilizce speakinge hâkim olan bir kimse isen bu senin derdin vız gelir, tırıs gider. Benim de telaffuzum fena sayılmaz :).

• arapça

0|1
    1|1
  • En nefret ettiğim diller ortadoğu kökenli dillerdir. Hami-sami dil ailesine mensup olan tüm dillerden tiksinirim. Konuşanlara saygım sonsuzdur, o ayrı.

0|1
    0|0
    • Ural-Altay dil ailesine mensup dilleri seviyorsun galiba :D

• Aynen Türkçe gibisi yok hele ki öztürkçe çok mükemmel ya kelimeler filan çok hoş :D

• Katılıyorum.

• Nefret Değil Zira Arapça Konuşurken Zorlanıyorum.

0|0
    0|0
    • Zor bir dil çünkü.

• 7 ayda nasil ogrenebildin? Ne derecede

• Ana Dilim Gibi Yazıp Konuşabiliyorum. Varsa Biri Arapça Bilen Gelsin Teyit Edelim. ;)

• almanca

1|0
    0|0
  • dar kalıplı nov ile no derken hi, ç fark yok hatta know da bile now diyorlar birde now kelimesi de vardı 4 ü aynı ses 4 farklı anlam...

0|0
    0|0
  • Dar kalıplı derken? İngilizce en çok konuşma dilinde esneyebilen dildir. Kurallar genellikle ciddiye alınmaz. Konuşması da en kibar dillerden biri. En azından ilk 2 ye girer.

0|0
    0|0
  • Arapça

0|2
    0|1
  • Kürtçe boktan bir. Dil ve piçler konuşur

1|2
    0|0
  • ingilizceden nefret edemem herşey ingilizce üzerinden dolanıyor. herangi bir dilden de nefret etmiyorum açıkcası keşke hepsini bilsem başka bir şey yapmama gerek kalmaz

0|0
    0|0
  • fransızca

0|0
    0|0
  • En sevdigim dil ingilizce turkce harici o bir gercek, cunku biliyorum :) sevmedigim bir dill belki fransizca dir, cok fazla kibarmis oyle diyorlar :))))

0|0
    0|0
  • İngilizce o kadar da kötü değil ama e nefret ettiğim hintlilerin konuştuğu ingilizce. Bir arkadaşın söylediği gibi :ingilizlerin bunları sömürdüğü gibi bunlarda İngilizceyi sömürüyor

0|0
    0|0
  • Kurtce :)

1|1
    0|0
  • Hiç böyle düşünmedim çikolatacı. Sanırım dillerden nefret etmiyorum. :)

0|0
    0|0
  • British konuşman gerekmiyor ki illa :)) "Nöööüüüğğğ" demek gerek değil

0|0
    0|0
  • Kıro türkçesi en ayar olduğum dildir :D

1|0
    0|0
  • İngilizce çok tutkulu bir dil bir kere <3 Almanca çok itici bence.

0|0
    0|0
    • Saçmalama Almanca çok mükemmel bir dil <3 <3 <3 bayılıyorum ben.

• Öyle bir sıkıntı var biliyo musun? Almanca seven İngilizce'yi sevmiyo... İngilizce seven de Almanca =) Daha önce birkaç arkadaşımla yaşadım bunu.

• Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 41

• fığansığzzcağğ... çoğk kibağğ bir dil

fransızcaya bir önyargım bir kinim ve antipatim var hem zor oluşu hemde fransızca sevenlerin sığlığı yüzünden..
    bide arapçayı sevmem.

1|0
    2|0
    • Çok güldüm ya sağol :D :D ratatuyu hiç izledin mi çok güzel o da :D

• Tamam dur bir dk çeviriye gitmem lazım :D

• yorulma :D dedimki 2 tane eksi not almışım :D + veren sendin sanırım ve bu yüzden senide sinir etmem lazım :D ( dolayısıyla iniglizce yazdım :D ) ve evet ratatuyu izledim. animasyon her türlü kötü şeyi döver bende dil dahil :D

• benmde ingilizce. ortaokuldaki bir hocamız sağolsun. yanlışta anlatırdı bide düzeltincede ısrar ederdi hayır bnmki doğru diye. sürekli kürklü giyinirdi falan . garip bir kadındı... işte o kadın bendeki tüm ing aşkını aldı o gün bugündür ingilizceyle yıldızım barışmadı aramz çok kötü :/

1|0
    0|0
  • Hollandaca arapça rusca. Almancaya laf atamayanlar konusamayanlardir söyle bir ağız dolusu arschloch diyorim saygilar

1|0
    0|0
  • Kıskanıyorsun bilmediğin için. Nöğğ demene gerek yok amerikan aksanıyla da diyebilirsin.

0|0
    1|1
    • Kıskanmakla alakası yok :D ingilizlerin nesini kıskanıyım be :D zorla nööğğğ dedirttirmeye çalışıyorlar bana :D

• japonca bence. çok tuhaf bir fonetiği var. parodi çeviriyorlarmış gibi görünüyor gözüme. bir topluluğun konuştuğu dilin böyle olduğuna inanasım gelmiyor:D

1|0
    0|0
  • Almanca

1|0
    3|0
  • Almanca çok kaba 😄

1|0
    2|0
  • Almanca. Fazla kaba ya, ingilizcedeki helloyu al hafif kıroya bağla, oldu sana almanca :/

0|0
    0|0
    • halloğğ :D kıro bir şekilde konuşmuyorsun ki ama h harfi çok fazla var sayılır o kadar.

• Aksan olarak yani. İngilizlerin aksanıyla Amerikalıların ki aynı değil.

• Biliyorum onu :) ingiliz ingilizcesi fazla kullanılan bir aksan değil diye biliyorum, yani dışardan birinin öğrenmesi imkansız deniyordu bir yerde.

• İtalyancayı sevmiyorum ☺️

0|0
    0|0
  • arapça ve de almanca. hem kaba hem de allah artikel'in tepesinden baksın.

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • Çince

1|0
    3|0
  • Almanca. Almanca. Almanca. Almanca. Almanca.

1|0
    2|0
  • Çince japonca 😬

0|0
    0|0
  • Iranlilarin dili Farsça

1|0
    2|0
  • Almanca

1|0
    2|0
  • İngilizce ana dilim. Fransızca çok saçma geliyor