Deniz Gezmiş hakkında düşünceleriniz.

Deniz Gezmiş hakkında düşüncelerinizi saygılı bir şekilde anlatabilirmisiniz ?

Güncellemeler:
Deniz Gezmiş Atatürkçüydü. Samsun'dan Ankara'ya Mustafa Kemal Atatürk yürüyüşünde en önde elinde Türk bayrağıyla bilinmektedir. Bazılarına göre teröristdir. Oysa alakası bile yok. Amerikan askerlerini denize döktüler. Emperyalizme, kapitalizme ve faşizme karşı mücadele ettiler. Ülkenin bağımsızlığı savunduğu için idam edildiler. Ülkenin bağımsızlığını isteyenler vatansever degilde terörist oluyorsa bende teröristim. Yaşasın Sosyalizm ...

0|0
76

En İyi Erkek Görüşü

• Adamdı adam ...

2|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• nerde kendini bilmez cocuklar,

bir sabah öylece çekip gittiler,

çınladi alkışlar kör sokaklarda,

yankısı kime kaldı?

çılgın zamanlarda yaşamak bize düştü; ölümün acımasızlığı her zamankinden beter..

gidenler, gelenler, düşenler..

ah zamanın sonsuzluğunu anlamayanlar...

düştük yola, güzel şeyler bulmak umudu ile,

ışıkları ile büyük şehirler yol oldu bize,

iz sürdük yalnizlığa...

0|1
    0|0
  • Şuanda Deniz Gezmişin ruhuna sahip 10 kişi olsun emin ol herşey farklı olurdu. İnanılmaz hayranım oğluma adını verecek kadar.

1|1
    2|0
  • Saygılıyım. Çok çekici, yakışıklı adam. Çevresindeki kızlar nasıl olur da onu fark etmez.

0|0
    1|0
  • inanılmaz bırı. Sol görüşünü araştırmama sebep olan kısı. İsmıyle kişiliğiyle görüşüyle karızmasıyla hayranlık bıraktıran görmeden sevebıldıgımız kısılık

0|0
    1|0
  • Severim kendisini.

Kalbi iyi biriydi görüşleri saygı duyulacak kadar hümanistti bence.

1|0
    1|0
  • Denizimiz candır

0|0
    0|0
  • deniz gezmişin yaptıklarına saygı duymuyorum .küçücük bir çocuğu rehin almak ne amaç olursa olsun ucunda affedilmez birşeydir benim adıma

1|0
    3|1
    • komiksin

• yazık . yas 26 hala baskasının agzından konusup ahkam kesebılıyorsunuz

• senin hayatın kadar kitap okudum ben .sen asıl ondan bundan duyduğun şeylerle ahkam kesersin .ben birebir yaşanılanları okudum dinledim .ailemde deniz gezmişi tanıyanlar var .benden daha iyi tanıyamazsın denizi buna emin ol

Erkekler Ne Diyor 5

• Anarşist devlet düşmanı terörist. Ülkenin bağımsızlığı savunduğu için idam edilmişmiş. Şeyhleri ehli sünnet liderlerini asanlara ne diyeceksin. İslam'ı koruyorlar diye astılar. Deniz Gezmiş hak ediyordu asılmayı. Ehli sünnet liderlerinin şeyhlerin ne suçu vardı. İslam İslam demekten başka.

0|0
    0|1
  • hem dunya gorusune hem kendısine Saygı duyuyorum.

2|0
    1|0
  • karakterli gerçek bir devrimci diyebilriz..

1|0
    1|0
  • Allah rahmet eylesin

1|0
    1|0
  • anarşist bi devlet düşmanı

1|0
    2|0
Yükleniyor... ;