Neden kizlarin kaka ve cis yaptiklarina inanmiyorsunuz?

Pembe bile siciyor diyorlar bu erkek milleti ne boylesiniz yani kadnlari bir ustun olarak goruyosunuz kadinlarda insan ama dimii

0|0
825

En İyi Erkek Görüşü

• ben inanıyorum küfürün en büyükleri onlarda zaten şahidim :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Yahu siz artık kafayı yediniz cidden. Buradaki abazanlardan ibaret sanıyorsunuz tüm erkekleri... İnanın sandığınız kadar umrumuzda değilsiniz ve o kadar abartmıyoruz sizleri. Mesaj kutunuzdaki abazanları değilde sorulardaki kızların yazdıklarını okuyun. Hani şu gerçek hayatta sevdiği çocuğun suratına bakmadığı kızlarınkileri? Gerçek ve ks arasındaki fark. İnceninde incesi işte.

1|1
    0|0
  • Yok belli basli kadinlarin sctigina inanmiyoruz biz her kadinin degil bu yanlis anlasilmasin :D

1|1
    0|0
  • Siciyolar osuruyolar osuruklariyla ates yakiyolar her bir boku yapiyolar ya bende inaniyorum :D

1|0
    0|0
  • kızların sıçtıklarına inanmıyordum ta ki tek kabinli olan bir kızlar tuvalletine yanlışlıkla girene kadar kapıda bekledim... içerden çıkan dünya tatlısı bir kızdı... sevimli tatlı kabine girince fikrim değişti nah bileğim kalınlığında vayyyy dedim nerden çıktı bu o an anladım ki pempiş sıçıp maviş işemiyor muşlar...

0|0
    0|0
  • ayin sacmalamacasi.

0|0
    0|0
  • O bir nezaket bir zerafet ornegidir erkekler bu konuda cok daha genis oldugundan derler

0|0
    0|0
  • ben kızların çiş yapmasına bayılıyorum ya. Çok hoş. kaka yapması da normal ama çiş yapmaları çekici geliyor :D ben mi garipim *

0|0
    1|0
  • Yoo çatır çatır da yapıyorlar valla

0|0
    0|0
  • Leş gibi kokarlar bütün pisliklerden nasibini almıştır :)

0|0
    0|0
  • İnandirmak sana dusuyor. :)

0|0
    0|0
  • Yobe yarabi

0|0
    0|0
  • İnanıyoruz yahu kim inanmıyor

0|0
    0|0
  • Kres grubu degil +18 burasi cocugum, hadi disari sen..

0|0
    0|0
  • bunca yıldır kandırıldık mı yani

0|0
    0|0
  • patır patır sıcıyonuz la ben inanıyorum

0|0
    0|0
  • ne dıyon sen

0|0
    0|0
  • El ustunde tutariz suclu oluruz. tersini soyleriz iyyy igrencsiniz dersiniz biz napalim mk

0|0
    0|0
  • öyle g*tler var ki ama insanın ordan sıçldığına inanası gelmiyo :)

0|0
    0|0
  • hangı mal oyle dusunuyormus ya :d

0|0
    0|0
  • güzel kızlar için geçerli o bir kere

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 8

• :/ kandırmasana şunları doğrusunu biliyorlar zaten biz sıçmayız ve osurmayız!

1|0
    0|0
  • Çok güzel yaparım skskdj

1|1
    0|0
  • Benimki altin renginde pembe degil 😂

0|1
    1|0
  • ben mor sıcarım

0|1
    0|0
  • Pembiiiiş annem, uyan. Kahvaltın hazır, hadi benim minik kızım.

0|1
    1|0
  • Hahahhahahah. d. d.. d bu iyiydi. d ama yaptigimizida dusunmelerini istemem yaaa. d onlar bizi melek olarak gorsun. d

0|0
    0|0
  • Çoğu dalga amaçlı öyle diyor gizli, inanma.

0|0
    0|0
  • Flappy bird miyuz biz pembe sicacaz manyak misiniz?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;