Star wars mu Lord of the Rings mi?

Iki guzel seri filminden hangisi sizin icin daha cazip?

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• Star varsa geçmişte başka bir galakside yaşanmış bir hikayeyi anlatıyor havasından ödün vermezken, lord of the rings uyumak için anlatılan hikâyelerin uzun versiyonu gibi. Tabiki Star Wars

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Star Wars iyidir, hoştur, severek izleriz de.. Lord of the Rings ile kıyaslanacak kadar aşmış bir eser değildir şimdi. evet, filmleri kıyaslayabiliriz, burada sorun yok. ancak iş evrenleri kıyaslamaya geldiyse kimse kusura bakmasın; bir yönetmenin aklına gelen ve daha sonra perdeye yansıttığı iyi bir fikir, bir edebiyat profesörü tarafından yaratılmış olan, barındırdığı tarih, coğrafya, dil, ırk gibi öğelerin oluşturduğu müthiş bir derinliğe sahip bir yapıta rakip görülemez.

Star Wars evreni George Lucas tarafından ortaya çıkarılmış, daha sonra sayısız insan tarafından genişletilmiştir. bu bakımdan rakibi marvel ve dc comics serileri, ya da warcraft, starcraft, diablo olabilir ancak.

0|0
    0|0
    • Ikisinin de gayet iyi gayet basarili filmler oldugu zaten ortada. Tercih acisindan sordum hangisi daha iyi diye degil. Ikisinin konusunun, imkanlarinin, butcelerinin, cekim kalitesi, teknik sartlar vb farkliliklarini bende biliyorum farkindayim zaten. baska turlusu ananasla elmayi karsilastirmak gibi olurdu zaten

• Yazdıklarımı okuduğuna emin misin?
      Bak film kalitesinden bahsetmiyorum ben görsel efekt falan ya da bütçe değil derdim.

Dediğim şey Lord of the Rings evreni edebiyat profesörü olan J. R. R Tolkien tarafından kusursuz şekilde tarih, coğrafya, dil, ırk şeklinde kurgulanmış bir evren iken, bir kitap iken; Star Wars bir film yapımcısı tarafından yapılan bir proje bir fikirden ibaret daha sonra sayısız insan tarafından genişletilmiştir hatta.

Anladın mı?

• Lord of the Ring s*ker atar.

0|0
    0|0
  • Star wars bence

0|0
    0|0
  • Ikisinide izlemedim

0|0
    0|0
  • Lord of The Rings

0|0
    0|0
  • Lord of the rings

0|0
    0|0
  • Yuzuklerin efendisi

0|0
    0|0
  • LOTR'un kitabı daha cazip lakin Star Wars özellikle 4-5-6 daha cazip. Not: Yüzüklerin efendisini ingilizce ve türkçe repliklerini ezberledim :)

0|0
    0|0
  • star wars tabiy

0|0
    0|0
  • Lord of the rings

0|0
    0|0
  • Tütkçe konuş be sabah sabah

0|0
    0|1
  • Star wars tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Lotr tabi ki.
    İnternetten baktığınızda ikisinin de birbirine çok yakın olduğunu göreceksiniz fakat lotr hayranlara göre öndedir. Ayrıca şunu hatırlatmakta fayda var.
    Star Wars yedi film: 25 adaylık 10 ödül
    Lotr -ki tüm orta dünya serisini kastetmiyorum, hobbit dahil değil- :30 adaylık 17 ödül.
    Tartışmasız çok yakın eserler ve ikisi de muazzam bir başarı yakalamış ama star wars yetmişlerin seksenlerin filmi, taa ellilere dayanan lotr'un önünde diz çöküp af diler.

0|0
    0|0
  • Lord of the rings

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;