Gitar çalmayı bilen kaç kişi var? Ben bilmiyorum; hatta hiç bir enstrümanı çalamıyorum...

gitar çalmayı bilen kaç kişi var?ben bilmiyorum.hatta hiç bir enstrümantı çalamıyorum:(.büyük eksiklikmiş gibi hissediyorum.

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• Gitar çalmayı bende bilmiyorum ama piyano çalarım nota bilmem :D

0|0
    0|0
    • hacı bilmeden kulakla bende çalarım az bişe :D

• Az bişey değil işte, bir kez dinlediğin şarkıyı bir kaç denemeyle hemen çalmak olay :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Sağımda klasik,arka tarafta elektro yatıyor. Ritim çalmayı biliyorum. Laminörle başlanılan.Oda para etmez ahpab.

0|0
    0|0
  • öğrenmiştim azcık ama unuttum ya

0|0
    0|0
  • ben de bilmiyorum kasma ya çok istiyosan git kursa yazıl öğren abicim bu kadar basişt:D

0|0
    0|0
  • yok daha neler neden eksiklik olsun ben calabiliyorum ama bir numarası yok gibi senin yapabildiğin bir şeyi de bi baskası yapamıyordur cok istiyosan öğren tabi.

0|0
    0|0
    • başlasam kaç ayda 5-6 parçayı iyi bir şekilde çalmayı öğrenebilirim?

• kesin bişey söyleyeme yeteneğine ve müzik kulağına bağlı ben 3-4 parçayı 4 ayda iyi denecek düzeyde çalabiliyodum sanırım.

Erkekler Ne Diyor 3

• iyi derecede elektro gitar ve klasik gitar çalabilirim ,enstrüman çalmak sonu gelmeyen bir dünya gibidir her gün yeni şeyler öğrenir keşfedersin.Ve yapamıyorum diye bir şey yoktur doğru enstrüman seçen herkes çalabilir yeter ki içindeki müzik aşkı sönmesin

0|0
    0|0
  • gitar ve keman çalıyodum eskiden

ama korkuyodum yakalanırım diye bıraktım

0|0
    0|0
  • Ben de bilmiyorum .

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;