Ankara Kızılay Kumrularda patlama olmuş, bilgisi olan var mı?

Ankara Kızılay Kumrularda patlama olmuş, bilgisi olan var mı?

Ölü ve yaralılar olduğu konuşuluyor bilgisi olan arkadaşlar var mı?

Güncellemeler:
terörist bir eylem olup olmadığı bellimi?

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• arınç terörist eylem açıklaması yapmış:

link

annem bugün oraya gidecekti, kendini yorgun hissettiği için gitmemiş. şans işte...

0|0
    0|0
    • ben de arayıp sorcaktım sizinkiler iyi mi diye. çok şükür. biz de aradık sorduk akrabaları gidin evinizde oturun bugün çıkmayın falan dedik. :( obama öncesi uyarı galiba bu

• allah korumuş,ölü ykınlarına Allah sabır versin,yaralılarada acil şifalar inş.

• amin, çok acı bir şey gerçekten. @midnightsun, canım orada zaten bomba ihbarı çok sık olur, oranın çıkışında bakanlık yönüne giderken hem g.kurmay hem başbakanlık var. bu kez yakalayamamışlar maalesef...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• 3 kişi ölmüş diye biliyorum :(

0|0
    0|0
  • Çankaya Kaymakamlığı Önünde olmuş...

0|0
    0|0
  • 27 yaralı varmış...

0|0
    0|0
  • ben Ankaradayım ama öyle bişey duymadım dur bi tv ye bakıp geleyim ;//

0|0
    0|0
  • Allah acil şifalar versin, dua edelim yaralılar için, güçlü ve sabırlı olsunlar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok feci bir durum En son haberlerde gördün öğle arasında. 4 hastanede toplam 27 yaralı idi. Acil şifalar dilerim hepsine.

0|0
    0|0
  • Saat 11 de. Şiddetli bir patlama..

kumrular girişini kapatmışlar. giriş yok. Bpmba deniyor ama net açıklama yok. tam orada dönercilerde var . onların tüpleri yada LPG li araç patlama ihtimalinden de bahsediliyor..

merak ediyorsanız. ben hala yaızyorum. Bir şeyim yok..

Joker ankaradan bildirdi.

0|0
    0|0
  • daha devam ediyor olayın sebebi daha bilinmiyor. iki kişinin üstünü örtmüş itfaiye. net bir duyuru yok.

0|0
    0|0
    • evet iki kişinin öldüğü söyleniyor ama kesin bi bilgi yok. yetkililer açıklama yapacaklarmış birazdan..

• lpg li minibus patlamış

0|0
    0|0
  • belli değil

0|0
    0|0
  • ankarada yakınındayım olay yerine çember yapıldı

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;