Kapıda ödemeyle kitap alabileceğim siteler biliyor musunuz?

Bildiğiniz güzel siteler var mı arkdaslar yeni cıkan kitaplarıda rahatlıkla bulabileceğim kapıda ödemeli bir site?

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• kitap dediğin seçip alırsın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Kitapyurdu'ndan alışveriş yapıyorum kapıda ödeme yok fakat son siparişimde eksik yolladılar ulaşamadım da firmaya o yüzden bitti benim gözümde. İdefix'te de zamanında çok sorun yaşadım.

0|0
    0|0
    • evet birde öyle bir sorun var eksik yollamaları yırtık falan gelir dye

• Kapıda açıp kontrol etmek lazım benim siparişlerde sorun çıkmadı ama ablamın siparişte eksik çıktı ablamın diye kargoyu da kontrol etmedim. Kitapyurdu'nun şu avantajı var puan veriyor. Aldığın kitaba yıldız veriyorsun yorum yazıyorsun puan kazanıp o punlarla seçili kitaplar var veya başka şeyler onları alabiliyorsun ama epey puan lazım. Kitapyurdun'dan son sipariş hariç memnunum tek sorunları müşteri hizmetlerine ulaşamadım arıyorum kapanıyor telefon kendi kendine maillere de dönmediler.

• uğurer diye bir site var. Akademik kitap almıştım. Kredi kartı ile arasında epey bir fiyat farkı oluyor :D

0|0
    0|0
  • İlknokta. com ben 5 6 defa alışveriş yaptım güvenilir hem hediye felanda yolluyorlar

0|0
    0|0
  • Kitapyurdu satıyor kapıda ödeme sanırım

0|0
    0|0
  • geçen aldım ama kartlaydı ay em sorry :(

0|0
    0|0
  • Kitap yurdu

0|0
    0|0
  • İdefix ya a kitap yurdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kapıda ödeme ile kitap sitesi bilmiyorum. Ama ben Türkiye'de olduğum zaman hep pandora. com'dan alışveriş yaptım havale ile ödedim çok da memnunum orada kitap teslimi için kaç gün yazıyorsa orada yazandan daha kısa zamanda kitabı teslim ediyorlar üstelik arayıp bilgi de alabiliyorsun. Şiddetle tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • Kitap yurdu

0|0
    0|0
  • https://www.kitapyurdu.com

gayet iyi bir site, tavsiye ederim.. :)

0|0
    0|0
  • PTT KİTAP

0|0
    0|0