Tiyatroya gider misiniz? Tavsiye edeceğiniz bir oyun var mı?

Tiyatroya gider misiniz? daha önce hiç gitmedim ben, gitmek istiyorum ama neye gideceğim? sizin tavsiye edeceğiniz bir oyun var mı? İstanbuldayım.

0|0
724

En İyi Erkek Görüşü

• garaj istanbul pragma çok güzel oyundur

0|0
    0|0
    • aynen pragma çok güzel benim kuzenim orda oynuyor

• cidden mi ismi ne peki? Buğra gülsoy ve serhat teoman çok başarılı tiyatrocular zaten kuzey güneyde bünü gösterdiler pragmadaki senaryoda çok kaliteli

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Şu ana kadar yüzlerce oyuna gittim herhalde ama şuan sana şu oyun çok güzel desemde o oyuna gidemeyebilirsin çünkü sezonluk ve dönemösel oluyor oyunlar hep aynı oyunu oynamıyorlar. En son Şark Dişçi sine gittim güzeldi :)

0|0
    0|0
  • Tiyatroya yeni yeni gitmeye başladım. İlk gitmemde çok keyif aldım hatta bir hafta sonu yine gideceğim .İstanbul da olduğun için burdaki tiyatrolarla uyuşmaz sanırım ama gittiğim tiyatronun adı Kuzguncuklu Fazilet'di. Eğer varsa orda kesinlikle tavsiye ederim tek kelimeyle harika bir tiyatroydu :)

0|0
    0|0
  • Komedi olsun. Daha ilk gidişinde soğuma tiyatrodan :)

Taksim istiklale girsen çok tiyatro var ama 20 liradan aşağı olmuyor özel tiyatrolar. Şehir ve devlet tiyatrosuna bi göz at sen

0|0
    0|0
  • Gogol'un Palto adlı tiyatro oyununu mutlaka izle derim ilk gittiğim tiyatro oyunuydu. ayrıca tiwetter da İKSV,Pera gibi sayfalar olsun bazı sitelerde hangi gün nerde oynanıyor ilan ediyorlar tavsiye ederim =)

0|0
    0|0
  • ben de 10 yılı geçmiştir ama geçen ay gittiydim mustafa erdalın tiyatrosuna , almış gelmiş ordan bi elektrikçilerin direklerde tamir yapmak için kullandığı aletten bişeyler anlattı ama 10 gram bişey anlamadım , tiyatrodan soğudum . ağzından burnundan salya sümük akıyodu aadamn yaa :D

0|0
    0|0
  • 10 yılı gecti gitmeyeli.

0|0
    0|0
  • yetkin dikincilerin profesyonel oyununu tavsiye ediyorum çok güzel bir oyundur erkenden ayır biletini.

ayrıca vahşet tanrısınıda tavsiye ediyorum çok komiktir.

0|0
    0|0
  • tiyatroya gitmek bence güzel bişe ama gidecek kimse bulamıyom toplum cok degıstı eskıden sokaga kolasız ütüsüz çıkmazlardı :D tiyatro her şehirde aynı değildir bulundugun şehirdeki sahne alan oyunlara bak.

0|0
    0|0
  • geçen hafta gittim, küçükçekmece kültür merkezinde "ay ecesi" isimli bir oyun var.

ferhat ile şirin hikayesinin farklı bir yorumla ele alındığı bir oyun.

tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • 2 yıldır gitmiyorum

0|0
    0|0
  • bir delinin hatıra defteri

1|0
    0|0
  • giderim ayda bir 2 ayda bir hoştur ankarada yaşadığım için yer ve oyun söyleyemeyeceğim ama eminim interntte bulabilirsin

0|0
    0|0
    • Belli ki, benim kültürsüz olmam seni fazlasıyla germiş ördek.

Konuşmalarına dikkat et. Akşam akşam benim seviyemi düşürme.

• lütfen yeter.

• kendi adıma özür diliyorum

• Lise çağında giderdik. Artık gidemiyorum. Lanet olası hayat şartları:(

0|0
    0|0
  • sen nerede oturuyorsun ona göre oyun söylicem sana sinemadan daha zevkli izlediğim oyunlar var

0|1
    0|0
    • istanbul, avrupa yakası

• avrupa yakasında olursa gidebilirim. anadolu yakasına gidemem.

• İstanbul Efendisi, Doğum günü Partisi ( cem davran oynuyor), İstanbul hatırası mükemmel, Vişne bahçesine gitmek istiyorum ben, Yaşar ne Yaşar ne yaşamaz, Kabare şimdilik içlerinden seçersin şehir tiyatrolarında erkenden alman gerekiyor yerine zamanına bak ki internetten de alabiliyorsun

link

• Gitmem, gitmedim de. Gitmeyi düşünmüyorum da.

0|0
    0|0
  • çok sıkıcı ve basit geliyor hayırr.

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim. Bundan sonra da gideceğimi sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • çünkü kültürsüz bir sığırsın

• mesaj yazamıyorum galiba seni mesajım çok üzdü ki ayarı bozuk vibratör gibi küfür etmeye başladın iyi akşamlar hadi uyu evladım

• isim sehir hayvan yılmaz özdil

0|0
    0|0
  • devlet tiyatrosu oyunlarına gidilebilir iyidir geneli istersen birlikte gidebiliriz

0|0
    1|1
  • Gitmiyorum beni bayıyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 7

• ünideyken devlet tiyatrolarına çok giderdim de doğuya atandıgımdan imkan olmuyor artık

1|2
    0|0
  • ben gitmek isteyip de gidemeyenlerdenim. nasıl oluyorsa ne zaman niyetlensem bütün salonlar dolmuş oluyor hemde çoğu bir ay kala falan doluyor.

0|0
    0|0
    • Haftalar öncesinden doluyor bir çok oyun haftalar öncesinden almazsan asla bulamazsın.

• link

buraya bi göz at zaman zaman güzel oyunlar olabiliyor

0|0
    0|0
  • sehır tıyatroları ve devlet tıyatrolarının programlarını takıp edebılırsın.ben oyun ayırt etmeden gıderim.

0|0
    0|0
  • Bir çok kez.

Haftada 2 ve 3 gün bulunuyorum o ortamda. İstanbul Devlet Tiyatrosunda '' Aşkın Sıradanlığı'' vardı. Yeni gelmiş.

0|0
    0|0
    • Gittin mi hiç? Senin gittiklerin neler

• Peki hangisini beğendin en çok. Hangisine gideyim ben bunlardan :/

• Löküs Hayat :)

• En son sevgili arkadaşım götürmüştü beni :)

Güzel bir ektivite tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Evde giderim hafta sonları annemle babam karı koca tiyatrosu yapar bana bir ton bağırır rahatlarım ailecek deşarj oluruz

0|0
    0|1
Yükleniyor...