2016 eurovison a türkiye katılma kararı aldı. Peki sizce hangi sanatçı katılmalı?

Bence ingilizceye gayet hakim olan ve türk kültürü ile modern müziği birleştirecek bir sanatçı lazım örnek olarak aynur var peki ya sizce kim?

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• aynurun şarkılarını sevmiyorum. zaten siyasi bir yarışma kıçımızı yırtsak da kaybedeceğiz ya da götümüzü yayıp yatsak da kazanacağız belirlenen stratejiye göre. o yüzden kültürümüzü yansıtan bir şarkı ve dans güzel olur. ingilizceye aman amam hakim olmanın bir önemi yok.

0|1
    0|0
    • Sertap erener güzel bir şekilde kültürümüzü yansıttı bence aynı şekilde tekrar öyle bir sanatçı çıkartırsak kazanabiliriz

• ona da yahudi olduğu için 1. liği verdiler diye bir söylenti var ama bilmiyorum... en iyisi eğlenmek sonuçlara takılmamak

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Boktan birini göndereceklerine şimdiden eminim

0|1
    0|0
  • Onların belli bir özellikleri var, sanatçıların. Şimdi tam olarak hatırlamıyorum da kriterlere kim uyar/kim uymaz, kim kabul eder/etmez bilemeyiz. Athena katılsın demişler, tekrar katılması yasak artık o bir seçenek bile olamaz.

0|0
    0|0
  • atiye

0|1
    0|0
    • Bende çok beğeniyorum ama ne biliyim o kadar kaliteli sanatçının yanında atiye?

• sahne şovu ve aksanı iyi diye düşünüyorum

• ne gerek vardıysa :)

0|0
    0|0
  • Bülent ersoy

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor... ;