Araba mı, motorsiklet mi?

Acaba kızlar spor motorlardan hoşlanır mı? Yoksa araba daha mı çekici olur? Araba mı, motorsiklet mi?

0|0
1010

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle bir durum var araba sahibi olmak klasik bir durum halini aldı. Motorsikletin olduğu zaman daha çok ilgi çekiyorsun.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• ben kendim sürmek için motosiklet istiyorum en büyük hallerimden biri.ama erkek arkadaşımda sevgilimde yada eşimde araba olsun isterim daha konforlu ve biz kadınlar konforu severizzz...

0|1
    0|1
  • Ben araba kullanıyorum o da kullansın :) Daha yakışır :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle motor

0|1
    0|0
  • Araba daha rahat ve güzel.

0|0
    0|0
  • Sevgilim daha çekici

1|0
    1|1
  • yerine göre ikisi de olabilir

0|0
    0|0
  • araba tabiki

0|0
    0|0
  • Araba tabiki.

0|0
    0|0
  • Motor olacaksa custom chopper. Araba olacaksa 911 gt2. Çekici kelimesinden anladığım araba ve motor budur.

0|0
    0|0
    • Honda 1000 rr yada Suzuki Hayabusa olmazmı.

• vaaay 911 gt2 helal :D

• Honda 1000 rr dikkatimi çekmese de Suzuki Hayabusa dikkatimi çeker. Fakat bir chopper kadar değil.

• yayalar daha çekici

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Motorsiklet belkide genç olduğumdan çok çekiyor beni fakat söylenenler gercekten doğru türkiyede kullanmak neredeyse bir rossi olmayı gerektiriyor en mantıklısı hafta içi veye işte arabanı kullanıp haftasonları arada bir boş ve çok dar olmayan güzel yollarda motorun keyfini çıkarmak.

0|0
    0|0
  • allah seni inandırsın 5 aydır araba altımda ama bi b.ka yaramadı. hani kızlar arabalı erkeklerden hoşlanırdı! ne umutlarla almıştım. satıp motor mu alsam ki? ehu :)

0|1
    0|0
  • hoşlanan vardır belki ama genelleme yapmak yanlış. artık kızlar ne arabaya ne motorsiklete bakar.

onlar kişiliğine ve duruşuna daha çok önem verir.

0|0
    0|0
  • istanbul trafiğinde motorsklet fakat uzun yaşam için araba :P

0|1
    0|0
  • Hacı muratım var benim... paattt pattt patttt ... kızlar pek ilgilenmio benim...

0|1
    0|0
  • motordan hoşlanırlar kendileri deri modunda da takılırlar

0|0
    0|0
  • ikiside değil Atım olmasını isterdim.

0|0
    0|0
  • Bence araba. Bir arkadaşınız daha olsa nereye bincek o insan.

0|0
    0|0
  • Motosikletin havası başka her daim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;