Sevdiğiniz film replikleri neler?

Evet sinemaseverler sizdeyiz..Aklınızda kalan, sizi en çok etkileyen film repliği ya da replikleri nedir?Hava olsun diye internetten bakıp yazmak serbest :)

0|0
1513

En İyi Kız Görüşü

• bu kadar gerizekalılık senin için bile fazla

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• hatırlamam ben öyle. en son fridayı izledim. kadın müthiş. filmden aklıma ilk olarak şunlar geliyor.

"uçmamı sağlayacak kanatlarım varsa ayaklarımı ne yapayım"

"umarım çıkış eğlencelidir. bir daha geri gelmek istemiyorum." ( :) ben de böyle olsun isterim. )

0|0
    0|0
  • Ron Weasley:Neden örümcekler? Neden kelebekleri izleyin demedi ki? -Harry Potter

McGonagall :"Seni görmek güzel, Potter"

Harry : "Sizi görmek de Profesör" -Harry Potter

Ama nefes almaktan vazgeçemediğim gibi onu sevmektende vazgeçemedim -Barney Stinson

-bu 3 repliği çok seviyoruum <3

0|0
    0|0
  • Mathilda: Leon, sanırım sana aşık oluyorum. Bu başıma ilk defa geliyor, biliyor muydun?

Leon: Daha önce hiç aşık olmadıysan, bunun aşk olduğunu nereden biliyorsun?

Mathilda: Çünkü hissediyorum.

Leon: Nerede?

Mathilda: Karnımda. Sıcacık. Daha önce hep bir yumru olurdu. Ama artık geçti.

Bu repliğe leonu her izleyişimde gülerim :)

0|0
    0|0
  • Pulp Fiction

*Eğer yanıtlarım seni korkutuyorsa, o zaman korkutucu sorular sormaktan vazgeçmelisin.

*” Havlamaya devam mı edeceksin? Yoksa gelip ısıracak mısın? ”

0|1
    0|0
  • gentlemen... welcome to fight club

0|0
    0|0
  • Senin dilin hamile bıraktı kardeşimi. Woo jin’in penisi değil oh dae su’nun dili

0|0
    0|0
  • Bihter : Anne ben ölüyorum anlasaanaaaaaa ! ://// gerçi bu dizi oldu ama :D

0|0
    0|0
  • heey o billynin cenazesi mi? :D

0|0
    0|0
  • Beni hayatımın en tuhaf anında tanıdın _Fight Club..

1|0
    0|0
  • I see death people

0|0
    0|0
  • ''Uyumak çok üzücü..Ayrılmak zorunda kalıyoruz.Birlikte uyumak deniyor,ama doğru değil. ''

0|0
    0|0
  • paris hep bizim kalacak... casablanca filminden

0|0
    0|0
  • Donnie Darko:Neden o aptal tavşan kostümünü giyiyorsun?

Frank:Peki sen neden o aptal insan kostümünü giyiyorsun?

-hiç patlamayan kurşunun oldumu?

0|0
    0|0
  • koş forest koşşşş :D şakaydı ... kendini geliştirmek bir mastürbasyondur -fight club

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 1|1
    0|0
    • Fragman demedim ama neyse.. :)

• İngilizce bilen, poğaça yiyip minibüse binen adamsın :)

• ilk linki gördüm artıyı bastım.

• Planı olan bir adam gibi mi duruyorum. Benim ne olduğumu biliyor musun? Ben arabaları kovalayan köpek gibiyim. Eğer yakalasam bile ne yapacağımı bilemem. Anlarsın ya… Ben sadece yaparım. ” (Joker)

0|0
    0|0
  • Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız...Hepimiz heba oluyoruz...Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş...Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz...Nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz... Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız...Bir amacımız yok; ne büyük savaş ne de büyük bir buhran yaşadık...Bizim savaşımız ruhani savaş... Ve bunalımımız kendi hayatlarımız...

0|0
    0|0
  • hepiniz beni idare ediyorsunuz; öylesine idare ediyorsunuz... ( Mustafa Hakkında Her Şey)

"çok yalnızım be atam; çok yalnızım!" ( komser şekspir)

"ödül, büyük bir tank; tankı istiyor musun? ( hayat güzeldir) :)

bu üç replik ilk soruyu okuduğumda aklıma gelen...

0|0
    0|0
  • -Hiçbir şeyden emin olamazsın,hayatta emin olduğum tek şey bu…

} AKIL OYUNLARI

-Ders insanın beynini bulandırır,otantik yaratıcılık potansiyelini yok eder.

-Suskunluk her zaman bilgeliğin belirtisi değildir,fakat gevezelik daima aptallığın belirtisidir.

0|0
    0|0
  • - ask yourself if a corpse of a slut is worth dying for

- Worth dying for (bir el ateş) Worth kiling for (bir tane daha) Worth going to hel for (son kez ateş)

AMEN

https://www.youtube.com/watch?v=pNAsXbRIbPE

0|0
    0|0
    • Hayatta hiçbir kadın tarafından sevilmeyen Marv bir fahişeye aşık olur. Fakat fahişe öldürülür. Marv kendini onun intikamına adar.

Aynı filmden bu da iyi bir sahnedir. "Yaşlı bir adam ölür ve genç bir kadın yaşar. Yeterince adil bir takas"

link

• Sezercik Küçük Mücahit filminden "Zirpınma zenin de hozuna gidezek"

Müslüm Gürses'in İkizler filminden "Kavga ederim, adam öldürürüm ama cinayet işleyemem"

0|1
    0|0
  • Benim dayımın çocukları mermiye kafa atıyor. :)

1|0
    0|0
  • küçük dostuma merhaba de -scarface

partiye hoşgeldin ahbap -zor ölüm1

bu maskenin ardında etten fazlası var, bu maskenin ardında fikirler var ve bay kredy fikirler kurşun işlemez -v for vandetta

0|0
    0|0
  • -şabannnnnn?

-neeeeeeeeee?

0|1
    0|0
  • iyiyken çok iyiyim, kötüyken daha da iyiyim.

0|0
    0|0
  • sonunu düşünen kahraman olamaz

kurtlar vadisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...