Etkisinde kaldığınız film önerilerinizi paylaşır mısınız?

Aşk filmi veya korku filmi olmasın. Dram, aksiyon, bilim kurgu olabilir.

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• Coherence paralel evren ile ilgili kuyruklu yıldız mı ne geçiyodu o yüzden paralel evrenler ortaya çıkıyodu kadın başka evrendeli kocasını falan görüyodu ne kadar mutlu olduğunu görüyodu Time Lapse de gelecek le ilgili bir fotoğraf makinesi var gelecekten fotoğraf yolluyo o makine 3 kişinin eline geçiyo hep yarının fotoğrafını görüyolar o saatte o şeyi yapmak zorunda kalıyolar falan değişik ama güzel

0|1
    0|0
    • Coherence ve Time Lapse sen bu iki filmin konusundan bahsedince, ben bu filmleri izlerim diyerek önce seni eig seçtim. İlk Coherence filmini izledim. Şu an itibariyle de Time Lapse' ı bitirmiş bulunmaktayım. Zamanla alakalı iki ayrı bilim kurgu filmi olmalarının dışında içlerinde gerilim de vardı bu filmlerin. Fakat güzeldi, beklentimi karşıladı diyebilirim. Teşekkürler.

• Beğendiysen ne mutlu bana :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Mucize
    3 idiot
    Fury
    Hasat zamanı
    Vs vs
    Ha bide küçükken sırlar dünyasını izler korkar etkisinden çıkamazdım o ayrı :)

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal izlemişsindir Labirent:Ölümcül Kaçış ve Göçebe çok güzel. İzlemediysem tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Halam geldi filminde çok ağlamıştım. Benim adım Khan, Ghajini, Yarının sınırında, uzay oyunları

0|0
    0|0
  • Kesinlikle lucy başı iğrençti yani kotu gibi idi

0|0
    0|0
  • Makas eller-Alacakaranlık serisi-Mavi en sıcak renktir-Labirent :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor... ;