Ben mi kendi kendime kuruntu yapıyorum yoksa gerçekten umut var mı?

arkadaşlar biz sevgilimle ayrılalı 1 ay oluyor bu 1 ay içinde hiç görüşmedik bi okulda görüyoruz birbirimizi ama o benimle göz göze gelmemeye dikkat ediyor bazen çaktırmadan baktığıda oluyor tabi ama facebooktan silmiyor ve ikimizin baş harflerinin olduğu bi resim var onuda silmiyor ne benimle konuşuyor nede benimle bağını tam koparıyor hani deseniz yan cebinde tutuyor öyle biside yok umutta vermiyor ne yapmaya çalışıyor anlamadım gitti

Güncellemeler:
Sunuda belirteyim biz mecburiyetten ayrildik öyle canimiz sıkıldı diye yada birimiz aldatti diye ayrilmadik

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• hala sevdiğine eminim barışın bence o duyguyu bilirim bende silememiştim :) sonradan geri dönüşü olmuyo ;)

0|0
    0|0
    • Cok sükür olumlu konusan bi erkek cikti ya sanki hepsi anlasmis gibi cevap veriyorlar :S sen kiyamadigin icin silmedin değilmi

• Valla bende silmeye kiyamiyorum yoksa onu görmek canimi acitiyor dur bakalim bugünlerde gururumu kiracm galiba insallah bi ise yarar yaramazsada tek care silmek ve onsuzluga alismak

• Yaramazsa evet silmek ve onsuzluğa alışmak en mantıklısı :) değerini bilmeli

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• yırt at o sayfayı yanında olmadıktan sonra sevse ne sevmese ne

0|0
    0|0
    • Keske yirtip atmak söylemek kadar kolay olsa bide severek ayrilinca bu daha zor oluyor

• ayrılık sebebinide yazsan daha mantıklı

0|0
    0|0
  • Seninle kafa buluyor gibi ...

0|0
    0|0
    • Yaptigi bisi yokki kafa bulsun

• Tamam tamam en iyisi bu konuyu kapatalim :D

• Bence de :)))

• adam çoktan unutmuş sen farkında değilsin, o resmi bile unutmuş yoksa silerdi. kuruntu yapıyorsun

0|0
    0|0
    • Ne unutmasi bn resmi bugünlerde bi arkadasima begendirttim bilerek silmiyor hem sen adamla hic konustunmu onun ne hissetigini biliyormusnki kesin konusuyorsun ?

• o zaman bize ne anlatıyorsun?

• Ne alaka bize ne anlatiyorsunla sen sanki onu görmüssün gibi cevap veriyorsn bu benim tuhafima gitti

Kızlar Ne Diyor 1

• resim konusuna çok takılma bence unutulmuş bir resim olabilir .Ama bence umut olabilir .

0|0
    0|0
    • Yok onun testini yaptik bi arkadasima resmi begen dedim haberi olsun resimden begendi ama hala duruyor bilerek silmiyor

• Öyle yapiyorum zaten ama insan sevince hersyden nem kapiyor

• bilirim :):

Yükleniyor... ;