Bir balığı canlıyken yiyebilir misiniz?

Ikizukuri bir japon mutfağı yemeği. En büyük özelliği balık nefes alıp vermeye devam ederken balığı direkt öldürmeden yavaşça yemek. Siz böyle canlıyken bir balığı yiyebilir misiniz?

0|0
1510

En İyi Erkek Görüşü

• Bir adada açıldıktan mahsur durumda kalmış isem o çiğ ve canlı balık bana kebap gibi gelir.:)

0|0
    0|0
    • evet ama zaten açlıktan yavaş yavaş ona işkence yaparak yemezsin saniyesinde ölmüş olur ve bunu zevk için vicdansızca yapmış olmazsın ihtiyacın için yaparasın

En İyi Kız Görüşü

• Babam ciksa yerim ciksa

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Merhabalar Ub,

Ben balığa dokunamayan birisi olaraktan yemeyeceğime eminim. Tamam balık tutarken kanca balığa girdikten sonra onu canlı canlı ayağımla ayırmış olabilirim ama tutup da canlı bir şeyi yemeye kalkmam.

Sayın ub, hareket edip soluk boruma gidecek olsa bunun hesabını kim verecek, söyler misiniz? Bir balık yüzünden ölme tehlikesi altına girip de adımı 'Mallar Listesi'ne'' altın harflerle yazdıramam.

Peki soruyorum, sen yiyebilir misin

Saygılarımla,

Riddle.

0|0
    0|0
  • aslında olay şöyle bişey sen hergün yahutta senin kültüründe çiğ balık yemek olsaydı emin ol iğrenmezdın nasıl sana hamburger patates kızartması lezzetli geliyorsa onlara o lezzetli geliyor beyin cimlastiği yaptığın zaman vucudunda bulunan sinir hücrelerini düşün onlar yardımıyla hissediyorsun aslında aciyi beynin hissediyor anlatabildimmi o da balığı köfte gibi görüyor be yiyor aslında bunları bakarak şükretmek lazım köpek yılan yiyen bir millet var açlıkdan sefaletten ve bu şartlar altında türkiyenin durumu dahada içler acisi

0|0
    0|0
    • benim çiğ balıktan iğrendiğimi kim söyledi

• sadece örneklendirdim neden yenmesin diye

• normalde kimseye acımam ama konu hayvanlara geldiğinde onlara asla acı çektirmek istemem oda aynı şekilde düşünüyor olabilir herşey iğrenmekle alakalı değil

• Aç kalsam dahi, ölüyor olsam dahi Allah a büyük söylemeyelim ama yenmez ya; öldürüp yenebilir ama böylesi bildiğin canilik..

0|0
    0|0
  • yiyemem

0|0
    0|0
  • Hay alh onların cezasını versin ya https://www.youtube.com/watch?v=vIBDkJUZAIo herşey beklenir bu japonya çin asyadan sogudum

0|0
    0|0
    • Yemin ediyorum 1.48e kadar dayanabildim gözümden yaş geldi.

• @miraolympios daha neler varya çok kötü insanlar bunlar türkiyeye kötü diyordum hayvanlar konusunda bizden kötüleri bile var canlı canlı yüzmek ne ya

• yiyemem :)

0|0
    0|0
  • Hayır. d asla

0|0
    0|0
  • Çok aç isem birşey yoksa yerim

0|0
    0|0
  • yemek yeme prensiplerime uymuyor.

0|0
    0|0