2000 ler ve boş yaşam, sizin görüşleriniz ?

kendimi şansız hissederim neden 2000 li yıllar bildiğin insanın başına gelebilecek en berbat yıllar , 70 lerde yaşayıp o lüks olmayan ama samimi sinema salonlarında hababm sınıfını izleyebilirdim ya da godfather filmini o harika müziğiyle izleyip kanım donabilirdi ,istanbul bile farklıydı daha cana yakındı , müzikler desen hiç bir şeye değişmem. çok mu romantiğim ?

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• Teknoloji insanları tembelleştirdiği gibi, duyguları da köreltiyor.. Farkında mısın insanların bir olaya verdiği tepkiler bile hep aynı artık.. Farklılaşan da en uç noktada...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• çok haklısın hepsini geçtim ben sırf o şarkıları canlı canlı dinlemek için yaşamak istersim.. İnsanların insanlık dışına çıkmalarından söz bile etmiyorum..

0|0
    0|0
  • Romantiklik değil ya ben de çok isterdim 60-70lerde olmak o atmosfer sadece müzikler bile yeterdi bana...

0|0
    0|0
  • 80 li yıllara dönmek isterim

0|0
    0|0
  • 90lar diyorum aga buyursun gelsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sana hak veriyorum dostum. bazen eskilerden kalma şeyleri özleriz. nekadar modern olsakda: bağzı şeylerin yeri asla doldurulamaz. 2012 deyiz ve hangi filmi hababam sınıfı çok kadar beğeniyoruz?

0|0
    0|0
  • Dark Side of the Moon döneminde yaşamak isterdim <3

0|0
    0|0
  • 60 ların başından 80 lerin sonuna kadar amerikada yaşmaka isterdim. müziğin en verimli yıllarını, teknolojik gelişmelerin en heyecan verici döenmlierini, bugünkü dev firmaların daha emekleme dönemlerini tüm bunların beşiğinde yaşamak isterdim. California dreamın ! such a winters day ...:D

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;