Taksimde gidilesi yerler?

Taksimde sadece gidip istiklal de yürüyüş yapmak istemiyorum nerelere gidebilirim?

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• @eris-ceres
    sen daha iyi bilirsin :D

0|0
    0|0
  • Arkadaş ortamına ve nasıl yerlere gitmek istediğine bağlı, istiklalde yürüyüş diyip geçme haftada 2 gün yapıyorum ben onu! :D

0|0
    0|0
    • Alkol olmayacak öncelikle esas madde bu :) ayrica istiklali cok turlamisimdir ama ara sokaklarini pek bilmem hani daha önce gormedigim bilmedigim bir sey keşfetmek istiyorum anlatabildim mi

• Seni çok iyi anlıyorum o yüzden sakın ara sokaklara girme! :D :D özellikle nevizade taraflarına, hele ki akşamları! :D
      Genelde arkadaşlarla gidip ortak bir şeyler yaparız tek başıma yaptığm en iyi şey rastgele bir yere girip oturmak olmuştur bir de kilise ziyaretleri, tek başıma gittiğim yerler hep sıkıcı oldu. Güzel yer bulabilirsen bana da söyle, özellikle tercih kafa dinlemek. :)
      Paraya kıyarım dersen Galata'nın karşısı iyi fikir bu arada ya da istiklali boşverip beşiktaş sahilde bir banka oturup çay/kahve falan al, biraz da çekirdek al yerlere atabilme keyfi var :)

• Billard bar Agah abinin mekanı hem temiz hem kaliteli bir mekan içerisinde dart ve bilardo masası var genelde nezih insanlar gelir

0|0
    0|0
  • Yuruyus yapacagim diyorsun. Nerye gidyim diorsun anlamadim. Ben istiklal de yatili okudum. Cevaplardim ama soruyu anlamadim

0|0
    0|0
    • Yürüyüş yapıp yemek yicem okey ama degisik bir yerler kesfetmek istiyorum taksimde yoksa kac kez gitmisligim vardir yine ayni şeyleri görmek istemiyorum anlatabildim mi :D

• nasıl yani ben anlamadım

0|0
    0|0
  • Galata.

0|0
    0|0
  • Çok boş insanın dolu olduğu bir semt

0|0
    0|0
  • Galatasaray lisesinin caprazinda bir mekan var shot yap nevizade in

0|0
    0|0
  • Eskiciye git severim :)

0|0
    0|0
  • Nevizade'ye...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eskici pub tavsiye ederim ben genelde orda takılırım arada nevizade de olabilir.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;