Mucize filmini izleyenler var mı film hakkında görüşleriniz neler?

1 Ocak 2015'de vizyona giren senaryo ve yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül'e ait olan mucize filmini nasıl buldunuz yorumlarınızı belirtebilir misiniz?

• Beğendim başarılı olmuş
    A seç
  • Beğenmedim
    B seç
  • Diğer ( yorumda belirtiniz)
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
9890

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzeldi izlemeni tavsiye ederim , gerçek bir hayat hikayesi olduğu için beni çok etkilemişti :)

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 97

0|1
    0|0
  • Beklentim daha yüksekdi ama bunu da beğendim.

0|1
    0|0
  • Begendim basarili olmuss

0|1
    0|0
  • izlemedim guzel miymis?

0|1
    0|0
  • İzlemedim aslında daha

0|1
    0|0
  • izlemek zorunda kaldım. . Klasik Mahsun filmi vicdan dan vuruyor. .
    Beğenmedim.

0|2
    0|0
  • Uzun süre çıkmasını beklemiştim güzeli ama bekledğim kadar değil çok durağandı

0|1
    0|0
  • bn pek begenmedim cok basit geldi

0|1
    0|0
  • Beğenmiştim

0|0
    0|0
  • Basarili

0|0
    0|0
  • Cok sıkıcıydı beklentim bu degildi

0|1
    0|0
  • İzledim beğendim çok güzeldi ama dağda yaşayan insanlar atlarıyla geldiklerinde filmde eşkiyalar olarak geçiyor mahsun onları yardım sever iyi dağların aslanı olarak göstermiş subliminal mesaj vermiş aslında dağdaki teröristlerden esinlenerek onlar iyi gibisinden ve çok fazla koministe de yer vermesi gözümden kaçmadı

0|0
    0|0
  • Güzeldi izledim bitti ama tekrar tekrar dönüp baktığım derin izler bırakan bir film değildi gerçek hikaye olması insaı etkiliyor sonunda o kadar

0|0
    0|0
  • Türk yapimi filmleri arasinda en iyilerden olduğu bir gercek hem güldüm hem duygulandim

0|1
    0|0
  • Ben begenmedim arkadas beklentilerimn altındaydı , tamam farklı güzel bir konu fakat ben o sakat adamı görür görmez bir mucize gerceklesecegni ve adamın iyilesecegni anladım :) bir de eşkyaları bildiğin kahraman gibi göstermiş.

0|0
    0|0
  • Annem sana bir kız almış ki sorma
    dişleri inci, kaşları sürme, gözleri mavi
    gerdek gecesi damat gelir :D
    gerisini izle :D

0|1
    0|0
  • Uzun bir süre sonra başarılı bir film seyrettim ben çok brgendim

0|1
    0|0
  • bazı yerlerinde mantık hatası vardı gibi ama genel olarak güzeldi

0|0
    0|0
  • Izlemedim

0|0
    0|0
  • Tek kelimeyle harika bir filmdi

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    77

Erkekler Ne Diyor 90

• Mahsun Kırmızıgül o yörenin adêtlerini, örfünü, yaşantısını gayet iyi biliyor, bundan sebep filmleri de güzel oluyor. Konusu yaşanmış bir hikâye olunca da ayrı bir güzellik katıyor. Filmin başında bazı saçmalıklar vardı. Köye yol dahi gitmemişken, öğretmen onca dağı, taşı, dereyi saatlerce yürürken okul inşaatı için gerekli olan malzemeler bir günde köye getirilmişti. Film izlerken kendimizi kaptırıyoruz, emekler harcanmış ancak biraz daha inandırıcı olmasını da istemek hakkımız olsa gerek. Bir kaç sahnesi ve sonu olmak üzere duygulanmama sebebiyet vermiş, üzerimde güzel etkiler bırakmış bir yapıt. Filmin ana teması, azmin sonu zafer, azimli sıçan duvar deler, ümit kesme, çok çalış, çok sev ve aşık ol.
    Beğendim, başarılı olmuş.

1|0
    0|0
  • Harikaydı...
    Mahsun gittikçe daha iyi isler çıkarıyor
    Aziz ve ögretmen rolü çok iyi sergilendi

1|0
    0|0
  • izlemedimki hiç

0|1
    0|0
  • mükemmel bir filmdi

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • abartısız izlediğim en iyi yerli filmdi, kim derdi ki Mahsun Kırmızıgül böyle büyük işler yapacak?

0|1
    0|0
  • Coooook bloktan bir fil biz kurtleri cok cahil olarak anlatmış mahsumun allah belasını varsın *

0|1
    0|0
  • izlemedim.

0|0
    0|0
  • İdare eder

0|0
    0|0
  • Begendim basarilida buldum mahsun flim ceksin dizi beceremiyor

0|0
    0|0
  • henüz izlemedim

0|0
    0|0
  • Allah'ın türkücüsü yönetmen oldu.

0|1
    0|0
  • Türk sineması ortalamasında üstlerde..

0|0
    0|0
  • sevmedim

0|1
    0|0
  • müthiş kere müthiş...
    www.facebook.com/permalink.php

0|0
    0|0
  • çok etkili bir filmdi komedi-dram tarzı farklı diye bileceğimiz bir filmdi. yalnız çekimler çok iyiydi. birinci kalite hollywood kalitesi çekim vardı artık mahsun klasikleşmeye başladı

0|0
    0|0
  • Dişleri biraz berbat etmiş. Kendi insanları biraz fazla alaya almış zaten tipi insan satan. Para için herşeyi yapar. Filmini beğendim ancak diğer durumlar keşke abartı olmasaydı.

0|0
    0|0
  • Henüz izlemedim

0|0
    0|0
  • Daha izlemedim :)

0|0
    0|0
  • İzlemedim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam