TGB'nin 29 Ekim yürüyüşü hakkında düşünceleriniz neler?

TGB'nin Ankara'daki 29 Ekim Yürüyüşü hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?Bir Tgb'li olarak merak ediyorum :))

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• AKP iktidarında ne kadar şehit verdiğimizi cümle alem biliyor ne sayıklıyosunuz siz? Kim pkknın yanında bidaha düşünün bakalım. "3-5 Mehmet öldü diye meclisi açamayız" diyenler kimdi? Apo için "sayın" , şehitlerimiz için "kelle" diyen hangi ampuldü? Sorarım size efendiler. Burda olumsuz yorum atanların hepsi çekememezlikten. 29 Ekim yürüyüşü, Cumhuriyete sahip çıkılması şeriatçıların,cemaatçilerin huzurunu bozdu. Eminim ki hepsi ilk dakikalarda polis barikatı açmayınca keyifle bi yerlerini kaşıyordu. Ama barikat kalktığında hepsinin surat ifadesini görmek isterdim. Sizin gibi yobazlara halk gereken cevabı sokaklarda verdi. Siz evinizde oturup dizi izleyerek bayramı kutlarken vatanperver insanlar soğuk, sıcak, yağmur dinlemeden bütün gün sokaklardaydı. Eğer bu insanlar pkklıysa bende pkklıyım. Eğer siz vatanperverseniz ben vatan hainiyim. Eğer siz müslümansanız ben en büyük ateistim. Bizim dedelerimiz bu vatanı bu cumhuriyeti kurarken sizin dedeleriniz gemilerle maltaya mısıra kaçıyordu ve bu ülkede hala ekmek bulabildiğiniz için önce Allah'a sonra Atatürk'e yatıp kalkıp şükredin.

2|0
    0|0
    • En iyi cevap ;)

Şu akpye oy verenlerin, pkk diyerekten başka partileri kötülemesini de hiç anlamıyorum. Yahu pkk sizin partiniz zaten.

• arkadaşım konuşmadaki hataları eleştiri olarak kullanıyorsun o zaman kılıçdaroğluda su gafı yaptı Biz basbakan gibi söz verip sözünün arkasında duranlardan değiliz sözü var biz bunu sen itiraf ettin die söylemiyoruz... Ayrıca chpli vekillerin pkk lılara arkadaşlar demesi baska bi vekilin çıkıp pkk lı itlere sehit demesi neyi yansıtıyor. şehit sayısına gelince 90 yıllarda şehit sayısınn nasıl 1000 in üstüne çıktığınıda biliyoruz terör ile mücadele tartısma ayrı bir konu

• Mesela ben kökten mhpliyim akpli değilim en azılısından daha azılı akp düşmanıyım geç bunları bu millet iki şeyden çekti 1 atatürk arkasına saklanıp kendi çıkarlarını düşünenler 2 Atatürk arkasına saklananları fırsat bilip atatürke saldıranlar..İkisini yok ettiğimiz zaman ülke başı dik millette bilinçli olacaktır..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• sanırım geçen gün tgb yi soran arkadaşsın geçen günde belirtmiştim son nefesime kadar faşist bir milliyetçi biri olarak (bilinen partili değil)saygı duyuyor ve sonuna kadar destekliyorum işlerim dolayısı ile ankarada olamadım ama en ön safta bulunmayı çok isterdim...

2|0
    0|0
    • cok sagol sızın gıbı destekcılerle guclenıyoruz !

• ah bide kafalarımız uyuşsa fikirler tamamda kafaları uyuştura bilsek :))

• sag sol yok artık CUMHURİYETTE ATATURKTE BIRLESECEGIZ SEVGILI ARKASIM

• İllegal örgütlerin Chp ve pkk ile el ele verip halkı galeyana getirip ülke huzurunu bozup hükümeti eleştirmek için yapılmış bir organizasyon. Chp nin pkk ile bağlantısı ortada malum en basıt kanıtı Genel başkan yardımcısı Sezgin Tanrıkulunun pkk lı olmas. Ayrıca TGB ninde Emniyet Müdürlüğnde pkk ile ilişkisi kesin olarak saptanmıştır. Yani ortada Cumhuriyet yürüyüşü adı altında ülke huzuru bozmaya çalışılıyor. Bence bulunduğun ortamdan çık

0|0
    1|0
    • pkk ile ilişkisini nasıl kanıtladılar ne ile ?

• ilkokul mantığıyla konusan yok gördüğüm belgelerle konusuyorum , akp nin pkk bağlantısı söylesene merak etme solcularda elini attığın yerde pkk var

• O akp dediğin partide öyle adamlar var ki, katliam avukatlığından, pkksına. Her türlü adam barınıyor. Senin partin onlara gösterdiği saygıyı bu halka gösteriyor mu? yoo.. Bu millete tekmeler, biber gazları, o millete davul zurnalar, sayınlar falanlar filanlar... neyse boşver ya

• Birliğin büyük bölümünü işçi partililer oluşturur hani şu apo şamda ikamet ederken yanına gidip gelen biji apo diye o zamanlar anırıp apo imralıya postalandıktan sonra başımıza türk milliyetçisi kesilen takiyyeci doğu perinçekin işçi partisinin evlatları..Bunların cumhuriyet bayramı sevdası denize düşen yılana sarılır hadisesi..İçlerinde salt atatürk ilkeleri hissiyatıyla olanlara saygı duymakla birlikte derhal o birlikten çıkmalarınıda tavsiye ederim..

0|0
    2|1
    • yanlıs bılıyorsun ıscı partısı dıye belırtmen cok yanlıs sag sol ayrımı yapmayıp ATATURKTE birlestıgımız ıcın bu kadar gucluyuz!

• Yanlış biliyorsun diyeceğine içinde bulunduğun birliğin gençleri arasında kısa bir araştırma yap istersen mesela onlara bi zamanlar işçi partisinde bulundun mu sempatin varmıydı gibi gibi..TGB içinde mhpli ülkücü varda bizmi bilmiyoruz..

• Bunları kanıtla bu hesabımı kapatacağım. Uydurmadır hepsi

• Umudumuz tgb oldu. Atatürk cumhuriyeti için geliyoruz

1|0
    0|0
  • Şahsen o grubun İzmir katılımcısıyım .. Ben de üye arkadaşlar görebilirsem kendimden başka burada toplamayı düşünüyorum.. Ayrıca 29 Ekim yürüyüşü baskısının olacağını tahmin ediyorduk, daha da fazlasını yapacaklardır.. Bekleyip göreceğiz.

0|0
    0|0
  • nickinizi bilmediğimden buraya yazmak durumunda kaldım üstad döktürmüş

link

0|0
    0|0
  • tgb acılımı nedır

0|0
    0|0
  • siyaset tartıştırma bize şimdi yahu

0|0
    0|0