Bir Sırp filmi gibi bir film arıyorum, psikolojimin etkileneceği? Hatta beni biraz soğukkanlı acımasız yapacak bir filme ihtiyacım var?

Beyler ve bayanlar bir Sırp filmi dünya üzerinde izlemesi sıkıntılı olan 20 filmden 1.siymiş ve sağlıklı bir psikolojiye izlemek bile sakıncalıymış ki akşam izliycem.Böyle beni intikam aşkıyla yanıp tutuşturacak, soğukkanlı yapacak, karakterimi değiştirecek bir film istiyorum? Etkilenip etkilenmeyeceğim belli olmaz sadece söyleyin lütfen bunun dışında da yorum yapmayın.Öyle ruhlu 3 harfli vs şeyler değil

0|0
421

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Yuh be o filmi sende mi izledin. Çok ağır bir psikoloji gerektirir, arkadaşlar merak edipte izlemeyin ha :)

0|0
    0|0
  • Salo Ya da Sodom'un 120 Günü
    Cannibal Holocaust
    The Human Centipede
    Iskence Odasi (2008)
    Gurotesuku
    Dönüş Yok (2002)
    Koroshiya 1
    Aftermath (1994)
    Hei Tai Yang 731

0|0
    0|0
  • Gereksiz seyler savaşa yazil git ozmn öldürmenin ne kdr aci verdgni ögrenrsn insanlari kukla gbi sanp farkli oldrnce zevk alcni saniyosn ama gercekci olalm o bir kukla değil ve sen onun sdce hayatni değil duygularnida aliyosn dha gercekci savas filmleri izlemeni oneririm

0|0
    0|0
  • saw serisi

0|0
    0|0
  • o film sana uygulansa soğuk kanlı olur musun

0|0
    0|0
  • O film asiri sikintili yanliz sadece karakteri guclendirmeyebilir :/

0|0
    0|0
  • I SAW THE DEVIL - şeytanı gördüm

bir sırp filmi'ni izlemedim ama yukaridaki film izledigim psikolojisi agir filmlerden biriydi.. intikam alinabildigi kadar en agır sekilde aliniyor.. kesinlikle tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • Miloseviç'in biyografisini oku

0|0
    0|0
  • Dediğin filmi izleyecektim, yorumları okuyunca vazgeçtim. Zaten karamsarım.
    He birde film izleyerek acımasız birine dönüşeceksen, psikolojin bozulacaksa zaten normal değilsin demektir. Böyle şeyler izlemene gerek yok yani.

0|0
    0|0
  • Inglorious basterds olabilir

0|0
    0|0
  • harry scott gibbons kıbrısta soy kırım bu kitabı oku

0|0
    0|0
  • snuff 102, human centipade 1 2

0|0
    0|0
  • İzlediğin güzel filmler varsa sende söyle bende izlerim sonra

0|0
    0|0
  • Ben izledim hic etkilenmedim bazi yerleri komikti ama gulmeye üşendim. Kisaca hic guzel degil...

0|0
    0|0
  • Nasıl bir psikopat olacaksın sen :)

0|0
    0|0
  • Hayirdir ne yapacan vicdan kolay kolay korelmez biraz gaza gelirsin belki

0|0
    0|0
  • 3 idiot

0|0
    0|0
  • Mezarına tüküreceğim. Baş rol bir kadın oyuncu. Bence kesinlikle izlemelisin.

0|0
    0|0
  • Hayatımda izlediğim en iğrenç film.

En berbat sahnesini anlatıyım.

Hamile bir kadın. Doğum yapıyor. Doğum da yanında olan doktor doğan bebeğe tecavüz ediyor. Bebeği doğuran kadında bunu keyifle izliyor.

Bu nasıl bir filmdir?

En sonunu da söyleyim. Baş karaktere kendi küçük oğlunu becertiyorlar.

Bu ne sapıklıktır. Ben kanlı filan bir film ararken denk gelmişti öylelikle izlefim.

0|0
    0|0
  • Çok saçma bir filmdi o film

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir sirf filmi seni nasil acimasiz yapacak? Ben bile atlayarak zor dayandim o filme .

Git mezarina tukurecegim falan izle
    sanirsin izlediklerini uygulayacak acimasiz olmak istiyorum diyor

0|0
    0|0
    • Hayır bir Sırp filmini izlemesi zor dedikleri için izleyeceğim. Ek olarakta keşke sorduğumu anlasan biraz düşünsen, psikolojik bilinçaltı etkileyen filmlerden bahsettim ama senin aklın böyle uygulamalı şeylere gitti. Uygularım uygulamam orası seni bağlamaz sorum saçma geldiyse yazma işine bak

• Ve bir ergen vakasi daha

• Dabbe cin çarpması şahsen onu izleyince çok piskolojim bozuldu

0|0
    0|0
  • abartmislar igrenc bir film kalici hasar olusturmuyor.

0|0
    0|0
  • O filmi ilk izledigimde az bir sey etkilenmistim de simdi insanlarin "ohaaa dehset iyk igrenc" dedigi seyler bile bana cok normalmis gibi geliyor. Psikolojimi b*k edecek bir film lazim bana da

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;