Burcunuzun özelliğini gösterir misiniz?

Ben yengecim 😆 aşırı duygusal romantikk burç olarak da gercekten accayip Mustafa Ceceli hayranıyımmm 😆😆 ya siz ? Ne kadar gosterirsiniz özelliğinizi ?

Güncellemeler:
@Gökkuşağımkirlendi

@aktor007

Siz de soyleyin bakiyim
3 Agustosu resmi tatil ilan ediyorum ona göre.

0|1
3052

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 51

• yengec olmak güzeldir aski en guzel yasayan insanlardandir yengec. duygulari mantigindan agir basar. yardimsever ve iyi bir yapisi vardir belkide bu yüzden cok kirilir ama her ne olursa olsun iyiliginden vazgecmez. hisleri kuvvetlidir ve insanlari o anki duygularini rahatlikla anlayabilir... gulucuklere saklanmış huzunleri hemen farkeder..

1|0
    0|0
    • Aynennn dedigin gibi arkadasm fazla yogun hissetmekten fazla deger vermekten fazlasiyla kaybeden bir burc. Bir de bu onun yapisi onune de gecemiyor

• Ve aleykum selam 😄 ovmek gibi olmasn zevkimiz de iyidir arkadaslar der bu guzel olanlar kiyafetleri vs nasl buluyorsun diye ben de onlar beni buluyor diyorum 😆😆😆 erkekleri de zevkli o konu hakkinda

• Evet gösteririm. Yengeç olman ile Mustafa Ceceli hayranı olmanı bağdaştıramadım? :D

0|0
    0|0
  • Koç burcuyum. Tanıdığım insanlar burcumun özelliklerini taşıdığımı hep söylerler de ben hiç inanmıyorum. O kadar kötü özelliklere sahip olamam.

0|0
    0|0
  • Akrep burcuyum, bazı özelliklerini taşırım.

0|0
    0|0
    • Akrep iyidir kinlero haricirocinde severim 👌👍

• İşi cozdum cozdum bozmadm 😂😂Allah kinlendirmesin ne diyim 😄😄😄

• akrep hayır

0|0
    0|0
  • Aslanım ve sanırım hepsini taşıyorum :D

0|0
    0|0
  • Başak burcuyum, yükselen burcum yay.
    Ortaya karışık biriyim. Yay ve Başak gibi iki aykırı burcun özelliklerini taşıdığımdan bir dakikam diğer dakikama uymuyor.

0|0
    0|0
  • Evet malesef ki oğlak burcuyum

0|0
    0|0
  • Topu topu 12 tane burç var insana ait olan karekterler ise saysan bitiremezsin ondan sonra burcunuzun özelliğini gösteriyor musunuz ee bir zahmet göstersin canım o zaman yani o kadar şey belirtiliyor ki yok yok içinde anasını satayım.

0|0
    0|0
  • akrepim de şimdi burcumun özelliğini herkesin içinde açıp göstermeyeyim :)

0|0
    0|0
  • başağım yükselenim terazi çok tatlıyızdır ve gösteriyorum

0|0
    0|0
  • Klasik terazi erkegiyim. Guzellik ve estetik avcisiyim. zeki ve dengeliyim. baskasindan gozlemler bunlar.

0|0
    0|0
  • rmem ego tavan -akrep

0|0
    0|0
  • o benim burcumun özelliği , lütfen kendi alanına geçer misin

0|0
    0|0
  • Başak. Gòsteririm.

0|0
    0|0
  • ikizlerim , gerisini sen düşün... orjinal ikizler karakteriyim :))

0|0
    0|0
  • bazen

0|0
    0|0
  • Ben günlük burç yorumlarını takip edip orada ne yazıyosa ona göre hayatımı sürdürmeyi sevmiyorum. :) görüş bildireyim dedim :D

0|0
    0|0
  • Akrep Ama Burçlara İnanmam :D

0|0
    0|0
    • Karakteristik ozelliklerine inanirim ama gelecege olan yorumlara inanmam ☺

• pardon not18 :D

• Hahah 👍👍👍

• Yengecim. Kısmen gösteriyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 30

Yükleniyor... ;