Masonlar . illuminati hakkındaki düşünceleriniz neler?

kim bunlar amaçları ne ? türk masonlara ? yabancı masonlar tarihleri . propagandaları ? eylemleri?işaretleri? kısacası herşey

Güncellemeler:
bu ne la amk türkiye hamam böceği beyinlilerle dolmuş

0|0
66

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• derin devlet onlar dünya onların elinde deccal a çalıştıkları konusunda bir söylenti hatta işaretler var.onlar yollarını kaybetmiş çok uğraşma sana da bulaşır

0|0
    0|1
  • ilginç olmaya çalışan ama komik olan topluluk

0|0
    0|1
  • Onlar kafayı kıran varlıklar.. ~~ Üzülerek söylüyorum ki gerçekler ...

0|0
    0|1
  • Hz Davut'un herşeyi gören göz modası ile herkes illuminatı olmuş ozman aboovv

0|0
    0|1
    • O Hz.Davut'un herşeyi gören gözü değil.O Deccal'in tek gözü.

• Yter artık ya! dırdır dır

• pardon valla senin duvarın olduğunu unutmuşum

• Kafa karıştırıcı şeyler.. Düşününce işin içinden çıkamıyorsun.

0|0
    0|1
    • ben çözdüm ve işin içinden çıktım bile

• mason demek yapıcı yani duvarcı demek. benim tahminimce çalıştığım şirketin sahibi bir mason.inşaat kolu elektrik bina cephe sistemleri çelik işi falan. mesela onların en beliergin işareti piramit ve gözdür veya sade piramit. geçen depoda oturuyrum dosyaları ürün tanıtım broşürlerini okiymde sıkıntım geçsin dedim baktım baya büyük dünyaca ünlü bir yapı malzemesi şirketinin logosunu gördüm adam utanmadan piramidi ve gözü basmış oraya. ya daha çok şey var da

• hahahahahahaha :D:D:D:D

• bi araştırmaya felan çalıştım iluminatiyi taktım kafayı gece rüyalarıma girdi artık bu aralar pek bakmıyorum öyle şeylere bakınca takıyosun ama ilüminati gerçektende yayılmış bişe ve tehlikeli bi grup deccale falan tapıyolar anlaşma yapıyolar güya deccalle falan saçma bişe bence yaptıkları ellerine ne geçcek anlamıyorum

0|0
    0|0
    • yok ben kazdıkça bişeyler çıkıyor boş yok. konuşmasından bile anlarım onun ne olduğu ne olmadığını

• bana yeterli malzeme verilse havaya uçurmak isterim onları

• bende isterim ama elimizden bişe gelmiyo onlar büyümeye devam ediyo

Erkekler Ne Diyor 5

• Masonlar ile İlluminati'yi aynı kefeye koymak ... :S Bunlarla uğraşacağına, bence git ve nişanlın ile evlen.Boşver sen.

0|0
    1|2
    • Masonluk ile siyonizmin hiç bir alakası yok.Önce oku ve öğren.Cahilliğin lüzumu yok.

• ben dünyada masonluğu öven bir sen birde zeki alasyayı biliyorum ama nedense hiç iyi kişiler olarak bilinmezler . örnek mel gibsonun KOMPLO TEORİsi filmi gibi DAN BROWNun da vincinin şifresi gibi TOMB RAİDER gibi ve daha sayamadığımbir sürü şey

• Doğru aynı değiller.Ancak ele başları(esas yönlendiricileri) aynı.Ne değişti?Zaten masonlarında eskisi gibi bir önemi kalmadı.

• istedikleri kadar her şeyi görsünler Allah öyle birini musallat edecek ki onlara ne mason ne de başka bu tarz yapılanmalar ama insanlarımızında bunlar gibi aşağılık kişileri konuşup popiler yapmasının gereği yok

0|0
    0|0
  • onlarla ilgili şeyleri yazsak kimse okumaz manas destanı gibi olur

lakin ülkemize zarardan başka bir şey getirmemişler

0|0
    0|1
  • allah bin bellalarını versi ya pislik herifler :D

0|0
    0|1
  • gelenler.com ve the arrivals.comu ziyaret et.

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;