Çarşı pazar filmine gittim?

Bugün bu filme arkadaşla beraber gittik.15 dk dan sonra resmen sikilmaya basladik izleyenler olarak. Bu kadar saçma konudan film yapilamazdi hele ki komedi filmi. Hayatimda izledigim en kötü film bu diyebilirim. Komedi filminde salon olarak gülme sesi bile sayili geldi oda bir iki uctur.

Hala filmin can sikiciligindan kurtulamadim resmen zaman ve para kaybi türk sinemasi neden komedi filmi yapamiyor sizce?

Gerçi aralarinda recep ivedik içimdeki ses gibi başarılı komedi filmleri mevcut. Ama bir o kadarda kötü filmler mevcut.

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Dugun dernekte iyiydi.

0|0
    0|0
    • İzlemedim o filmi ama türk sinemasindan komedi filmi çıkamıyor. Espri üretemiyorlar.

Radyo tv öğrencisiyi işin icindeyiz yabanci filmlerin komedilerinde yariliyoruz sinifta

• İnsan ne kadar film izlerse öyle bir film zevki oluşuyo belli bir çizgisi oluyo. Sende izlediğin yerli yabancı diger dizi ya da filmleri izleyip cizgini olusturmussun. Bu filme gidincede çizginin baya altında kalmis belliki.

• Salon hiç gülmedi ki

• He kanka yabancılar çok komik. Recep ivedik'e gülüyosun gelmiş laf yapıyosun :D

0|0
    0|0
    • Recep ivedik tipleme olarak iyi güldüren bir film. Ki zaten gise rekorlarından ve tekrarlarin tvlerde yayinlandigin zamanlarda ki reytinglerde ilk üçe girmesi ne kadar çok sevildiği anlamina geliyor.

Gelmiş konuşuyorsun sende işte.

• -de ayrı. Ülkenin senin gibi insaanlarla dolu olması filmin iyi olduğu anlamına gelmiyor ki. Gönder bakalım ülke dışına bir kişi gülüyor mu? Ne oldu evrensellik?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;