Ecdadımıza mektup yazsaydınız ne yazarınız?

atalarımıza neler söylemek isterdiniz?

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• biz bı boku haketmıyoruz. o mukaddes kanlarınızı bızım ıcın bosuna akıtmayın. şu an kı hayatlarımız yasayıs tarzlarımızla tam bır yuz karasıyız

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Geleceğimize mektup yazmak daha mantıklı olurdu.
    Cahil toplum ile Bilgi sahibi toplum arasında güzel bir örnek olmuş bu soru.
    Soruyu soran arkadaşa cahil demiyorum benimde içinde olduğum toplumdan bahsediyorum hiç kendimi soyutlamadan.

Yabancı dediğimiz halbuki aynı dünyada yaşadığımız insanlar gelecek nesillere özel kapsüllerde korunan eşyalar, mektuplar, kitaplar bırakıyor eğer yaşam son bulursa binlerce yıl sonra insan var olursa hala bunları bulsun ve değerlendirsin diye ama biz atalarımıza hiç okuyamacakları mektupların peşinden gidiyoruz.

Bu zihniyet farkı Türkiyeyi domates tohumunu yabancı ülkelerden almaya, o yabancı ülkeleri marsta marul yetiştirme çalışmalarına götürüyor.

0|0
    0|0
  • bugün bile sizden korkan saygı duyan osmanlının tekrar dirileceğinden ödü kopan yabancı devletler olduğu için sizinle gurur duyuyoruz, aynı zaman da sizin torunlarınız olup ta yine sizden nefret edenler olduğu içinde şaşkınız.

1|0
    0|0
  • Ecdat destan yazmış , torunlar puşt luk peşinde...

0|1
    0|0
  • kılı kırk yarmak diye atasözü mü olur derdim

0|0
    0|0
  • keşke adam olmayı herşeyden önce öğretselermiş

0|0
    0|0
  • başımıza bela bir tarih bırakmışlar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;