Resident evil 6 çıkar mı?

geçen hafta ölümcül deney serisinin 5. (son savaş) filmine gittim. ancak filmin sonunda savaşın halen bitmediğine kanaat getirdim. filmi izleyenler varsa acaba onlar da benim gibi serinin devam edeceğini mi düşünüyorlar?

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen devam eder.Aynı yeraltı canavarları filmi gibi ilerler sanıyorum.Çünkü bu sefer gözlerini gök yüzüne dikmişler.Ama efekt olarak gayet iyi bir film serisi.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Sonunda da anlaşılacağı üzere çıkacak

0|0
    0|0
  • 50 ye kadar yolu var sene 2100 kadar cıkarırlar hehehehhe

0|0
    0|0
  • filmi izlemedim ama seri tutuldu devamı gelecektir :)

0|0
    0|0
  • Oyunu çıktı, yakında filmi de çıkar... Akşam oyun tanıtımını izledim, gayet güzel olmuş..

0|0
    0|0
    • ps3 e çıktı degil mi oyunu

pc ye ne zaman çıkar bilginiz var mı

• PS3 için demolar çıktı diye biliyorum, yakında piyasada olur...

• sınemaya gıdenler oldukca yanı talep devam etdıkce yapımcılarda kazandıkca 6da cekılır 66da rahat ol sen :D

0|0
    0|0
  • 1-2-3 güzeldi 4 ve 5 bana göre aşırı saçmaladı ama 5 öyle bir yerde bitti ki 6 çıkmazsa kesin söverim

0|0
    0|0
  • Oyunun 6.cısı çıktığına göre, filminde çıkar :D Ama milla jovovich görmek artık baydı beni. Gerçek oyun karakterleri yanında ne işi var bu kadının..

0|0
    0|0
    • oyununu oynamadım ama film güzel olduğuna göre oyun da sağlamdır sanırım.

• 6'yı bende oynamadım. 4 ve 5 baya güzeldi,efekt ve kalite yönünden. Ama eski heyecanını eksiltmişlerdi oyunun. Bakalım 6'yı oynayıp karar vericez.

• çıkarsa çok iyi olur hemen giderim o filmi izlemeye

0|0
    0|0
  • capcom'un en iyi oyun filmi, kolay kolay bitmez serisi gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • çıkarsa süper olur

alice in intikamı biraz uzun sürsün isterim yani :))

0|0
    0|0
  • Evet savaşın devam edeceği aşıkar

0|0
    0|0
  • kesin çıkacak bence.

0|0
    0|0
  • Evet, çıkar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• beşi çıkaran altıyı da çıkarır.

0|0
    0|0
  • inşallah çıkar zaten çıkması lazım..öyle bir yerde bittiki..sona bağlanamadı.

0|0
    0|0
    • serinin ilk filmlerinde de ona benzer bir sahne hatırladım. başa mı döndük acaba ne oluyor yahu felan dedim.

• her serisinde ille de

benim adım alice umberella sirketinde güvenlik görevlisi olarak çalışıyordum

virüs kaçtı bilmem ne

ben bi ara hangi seriyi aldım bunun yüzünden şaşırmıştım :))

Yükleniyor... ;