İstanbul'da alkolsüz restaurantlar önerir misiniz?

Ablam eşini doğum günü için götürmek istiyor, bildiğiniz alkolsüz güzel -mümkünse deniz kenarı- restaurantlar varsa önerir misiniz?

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• Beykoz" taç" restaurant.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Gemide Balık

Alkollü yerine var ama alkolsüz olmasını istediğinizi söylerseniz size yer ayırırlar :)

1|0
    0|0
  • Belediye sosyal tesisleri. Hepsi çok güzel yerlerde ve alkolsüz.

1|0
    0|0
  • Kızkulesinin karşısındaki bank

1|0
    0|0
  • İnternetten araştır bence. Hem mekanları da görürsün

1|0
    0|0
  • Gülistan Sofrası / Pendik'te. Tam sahil kenarı değil ama sahil tarafında.

1|0
    0|0
  • Kardeşler kundura resturant pide 5 tele

0|0
    1|0
  • ehli sünnet cafe

0|1
    0|0
  • neden alkolsüz? kimsenin ağzına zorla alkol sokmuyorlar...

0|0
    0|0
    • Sonuçta oranın kazancına haram olan bir şey karışıyor. Biz de öyle yerlerin kazancına katkıda bulunmak istemiyoruz. İçkiyi içen, içiren, satan, sattıran ve bunun gibi içki konusunda kazanca sebep olanlara peygamberimizin laneti var. Neden içmediğimiz halde o lanete maruz kalalım ki?

• Su ana kadar evime kredi, kredi kartı, faiz vs. de girmedi Allah'a şükür. Ama vergilerinizin nereye gittiğine ben karışmıyorum sonuçta bu

• Bu konu hakkında olan sorunlarınızı devlete başvurarak çözmelisiniz değil mi?

• alkollü olsa ne olcak cahilmisiniz ya beyine bak!!

0|0
    1|0
    • Gitmek istemiyoruz alkollü yere. Sizi neden ilgilendiriyor bu? Biliyorsanız öyle bir mekan söyleyin. Ha bilmiyorsanız da hakaret etmeye lüzum yok. Siz gidin, biz tercih etmiyoruz.

• Alkollü mekanlarda seni bekliyordu gelse de saldirsak diye

0|0
    1|0
    • Komik olduğunu falan mı zannediyorsun sen? Saygılı ol.

• A101 ve bimin haricinde başka yerden alışveriş yapmiyosun o zaman. Kardeşim saygıdan dem vuruyorsun insanların hayatına kazancına sayginiz yok burada edebiyat parçalamaya calisiyosun yok kredi kartı faiz girmedi bilmem ne buna kimin inanacagini düşünüyorsun? Noldu senin yokta babanın kartının taksitini mi kullaniyosun? Kullanmayan mi var bankayı? Hic mi is yerinde calismiyosun? Bankaya yatmiyor mu maasiniz? O banka paranızı kullanmıyor mu? O zaman faize ortak oluyorsunuz. Babanın emekli maaşı da mi yok bankaya yatan? Bankaya gidene kadar babanın parasını banka kullanmıyor mu? Mesele bunlar değil geçin bunlari.. İnancı bunlar yıkmaz rahat olun

• Eve girmedi cümlesinin bütün ailemi kapsadığını düşünüyorum ben. Ve evet, girmedi. Ne benim ne babamın kredi kartı vs. Yok. Faizli banka da kullanmıyoruz. Kredi kartı kullanmadan da gayet güzel yaşanılabiliyir çünkü. Elimizde olan yerlerde harama girmekten kaçınıyoruz, bu mu size batan şey yani? İnancı bunlar yıkmaz evet, orada haklısın bak. Ama inandığım şeyin yasaklarına uymazsam inandığım şeye nasıl sahip çıkabilirim? Sonuçta hadisi şerifte; küçük günahlar büyük günahlara, büyük günahlar da imanı kaybetmeye götürür. Damlaya damlaya göl olur yani. Neyse.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;