Ya biri bana şeref meselesi dizisini detaylı anlatabilir mi?

Ya şimdi bir baktım diziye hoşuma gitti. Ufak ufak bir şeyler kaptım da izleyen biri anlatabilir mi? Karakter isimlerini biliyorum su an kacıncı bölümde?


0|0
21

En İyi Kız Görüşü

 • Çok uzun bende ilk bölümünü izledim ama takipteydim. Anlatim. Şimdi yiğir emir anne baba ayvalıktan taşınıp annelerin evine geliyor. İstanbula. Anneleri buralı. Ve İstanbul aiığı kadın işte derken mahlade babaları altın dükkanı açıyor. Sadullah tarafından dolandırılarak. Saduullahta mahalede emlakçı. Ve başları var bunların. Adını bilmiyorum. İşte mahaleye yeni geşmişler felan ilk bölümde sadullah bunları dolandırıyor baba intihat eder. Ve yiğit didiklemeye bailar. Sadullahı bilir ve onu vurur. Bu yiğit mahallede yaşayan kızların gönlünü kazanır. Bu sibelde emiri başta sver. Konusmaya başlar yiğit kardeşiyle arasındaki ilişkiyi bilmaz. Sibele yazar. Ama sibel pas vermez. Bir ara yiğit hapishaneye girer. Emir avukat adayı sanırım ayvalığa gider bir süre yiğit hapisteyken. Yiğit hırsızlıktan hapis yatıyor sanırım. Bunlaarın anneleri olaylardan kocasından sonra psikolojisi bozkur aklı gider gelir. Hastaneye yatırırlar. Sonra bu yiğit sadullahtan hırsınız aşamaz. Kızını ayartır. Ve kız hamile kalır çocuğu doğurur. Yiğitse sadullahın maşa olduğunu anlar. Ve başlarına bulaşır. Adamla aralarındaki muhabet uzar. Kanki olurlar. Ve yiğit zengin olur. Safullahın kızını istmez. Emir ise vicdan yapar bebeğe kendisi babalık yapar. Hatta gider kızla evlenir. Yiğitse sadullahın kızına duydugu nefretten bebeki görmez. Geçtiğimiz bölüme geleyim. Derya varya o harbi kız. Üvey babası bunu taviz eder nefsi mudafa ile öldürür. Yiğitten yardım ister ve gömerken bu baş bunlaın fotolarını çeker. Çünkü yiğit bunun gizli defterini eline geçirir. Birbirleride kozları var. İşte. Sonra bu deli anneleri çocuğu düşürür. Yiğit suçu bebekin annesinde bulur ve beneği alıp gider. Benim bildiklerim bunlar. Duyduklarım. Ha bu tada bu sibel ile yiğitin ilişkisini sonuda kızın ismi aklıma geldi kübra yiğite parise gidecekleri gece söyler ve yiğit sibele tekmeyi basar.

  0|0
  0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

 • Şeref Meselesi 12. Bölüm'de; Yiğit, herkesi şaşırtmaya devam etmektedir. Elif bebeği almış, evine getirip bakmaya çalışmaktadır.. Kübra bu durumdan mutlu olmuştur; bir umut, Yiğit'in bebeği kabullenmesini kendisine dönüş olacağını düşünmektedir.. Sibel ve Emir bu durumdan oldukça rahatsızdırlar!..

  Son bölümde neler olmuştu?
  Kübra’nın kendi hırsı uğruna yapmış olduğu itiraf, hem kendi, hem de diğerlerinin hayatında köklü değişikliklere sebep olacaktır.

  Yiğit, Kübra’dan duyduklarından sonra soluğu Emir’in yanında alır. Sibel’le ilgili yüzleşen iki kardeşin konuşması aslında yılların hesaplaşmasıdır. Emir, yaşananlar yüzünden Kübra’ya kızgındır. Ancak gözünü hırs bürüyen genç kız, sebep olduklarından dolayı pişmanlık duymaz.

  Nihat’ın sağ kolu Eşref’in, Yiğit’in adamları tarafından öldürülmesi ortalığı fena karıştırır. Yaşadığı aşk acısıyla oradan oraya savrulan Yiğit, bir anda kendini Hakkı’nın çiftliğinde bulur. Duruma el koyan Hakkı, cinayeti çözmek için bütün adamlarını toplar. Selim’in anlattıkları ve Yiğit’in tepkisiyle bir anda tüm dengeler değişir. Yiğit, hem Nihat’ın itibarını sarsmış hem de Hakkı’nın dikkatini çekmeyi başarmıştır.

  Sibel’in Paris hayalleri yerle bir olurken Yiğit’le olan aşkı da çıkmaza girer. Sonuçlarını düşünmeden hareket eden Kübra, sakinleşebilmek için Zeliha’nın evdeki ilaçlarından birini alır. Bu sırada hastaneden kaçıp eve torununu görmeye gelen Zeliha, istemeden bir kazaya neden olur. Apar topar hastaneye götürülen Elif, herkesin yüreğini ağzına getirir. Özellikle de Yiğit’in. Olaydan Kübra’yı sorumlu tutan Yiğit, kimsenin kendisinden beklemediği bir şey yapar.

  0|0
  0|0
  • Bu bölümü izliyorum zaten genel özet sormustum

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...