Kitap önerin sohbet edelim :) ?

Arkadaşlar kitapla hakkında sohbet edelim önerilerinizi söyleyin felsefe sosyoloji veya dünya klasiklerinden olabilir :)?

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• pek kitap okumam ama nazım hikmet ve aziz nesini çok severim

1|0
    0|0
    • Türkleri okumam

• böyle iinsanlarda var işte biri yabancı müzik dinler biri türkleri okumaz sosyette

• Türklerin zihniyeti belli beynimi bulandıramam o yüzden

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Okumayı ve okuyanlarıseverim :) ama alanlar üzerinde fazla bilgim yoki. Önerin varsa biz okuyalım

1|0
    0|0
  • George Orwell - 1984 :)

1|0
    0|0
    • Ah tanrım bunu önerdiğine göre zevklerimiz aynı başka var mı önerebileceğin

• Bence ilk başta bunu okuyun ve benimle irtibata geçebilirsiniz kitap sohbeti yapalım şu an aklımda yok ama mutlaka önereceğim vardır elbet. Zevklerimizin aynı olduğuna sevindim :)

• ölü canlar-Gogol

1|0
    0|0
  • Savaş ve Barış

1|0
    0|0
  • Bir vatan iki reis

0|0
    0|0
  • kitap okumuyorum cogunluk oyle galiba kimse yazmamiş. d

0|0
    0|0
  • Eric hoffer/kesin inançlılar

0|0
    0|0
  • OLASILIKSIZZ

0|0
    0|0
  • Tutunamayanlar

1|0
    0|0
  • ne tarz okumak istediğine bağlı bence sherlock holmes serisi tarafsız tarih romanları duygusal anlamda la çok güzel bir kitap ama felsefe kitabı okunmamasından yanayım

0|0
    0|0
    • Ve bu yolda kendine yardımcı olabilecek şeyler bulmalı

• felsefe zaten yyolda olmaktır yolu bulmaya çalışmamalısın sadece yolda olmalısın

Kızlar Ne Diyor 4

• 'Babalar ve ogullar 'var dunya klasigi digerlerinden de 'Pembe ve yusuf -canan tan , Böğürtlen kışı - Sarah jio , nar ağaci (yazarini hatirlamadim :) ) öneririm

0|1
    0|0
  • Kardeşimin hikayesi, piraye, dönüşüm,, yabancı,1984, hayvan çiftliği, madam bovary aklıma bu kadar geldi şimdi :)

0|0
    0|0
  • sofia diye kitap okumuştum 10 numaraydı

0|0
    0|0
  • Hangi tür seviyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;