Korku filmi hastaları beri gelsin :)

en sevdiğiniz korku filmi hangisi? ben hastasıyım da belki izlemediğim bilmediğim vardır heba olmasın :) ama lütfen 6. his, 13. hayalet, beter böcek gibi şeyleri korku olarak yazmayın. sitelerde görüyorum içinde hayalet geçeni ya da benzerini korku filmi olarak algılıyorlar :)

0|0
85

En İyi Kız Görüşü

• Bende bayılırım korku gerilim filmlerine . Yetimhaneyi izledinmi peki?

tepenin gözleride ehh sayılır. bu da iyiydi aslında link

0|0
    0|0
    • vayy :) dur bi dakika nickname le bi defa dikkatimi çektin. mumya benim sinemada izlediğim ilk filmdir ve özeldir benim için :) evet ikisini de izledim. guillermo yu seversen (yetimhanenin yapımcısı) julianın gözlerini izle hoş :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• ben o kadar çok severdim ki eskiden şimdi tiksiniyorum..hep mi aynı olur kopyala-yapıştır yapmayı öğrendiler anca yıllardır...hep aynı klişe gidişat ve sonlar..ben küskünüm korku filmlerine.

ama değişiklik olsun dersen Kutluğ Ataman ın ilk filmi,"karanlık sular" ı izle bence.

0|0
    0|0
  • çocukken izlediğim bir korku filmi vardı ama ismini malesef hatırlamıyorum.

keşke bulup izlebilsem adam zenciydi sanırım ve ismini 5 kez söylendiğinde geliyor kesip biçiyordu :) adam lanetli insanlardan intikam alıyrdu öyle hatrlıyorum çok etkilenmiştim

0|0
    0|0
    • candyman olabilir mi link

• Rica ederim,ne yaptım ki yahu.İzlersin tekrardan işte

• IT

Pet Sematary

0|0
    0|0
  • -Imprint (Miike- genel olarak Miike filmleri Gozu, Audition, vb.)

-Masters of Horror serileri

-Omen

-Friday the 13th

- Evil Dead

0|0
    0|0
    • Pehh omen hariç hepsini yazmışım

• Ben yoktum o zamanlar.Olsam hiç sansın yoktu

• Varsayımlar üzerine konuşmayalım .)

• En beğendiğim Rosered di bir de 1408

0|0
    0|0
  • The Exorcist

The Omen

Rec

Shutter

28 days later

The Shining

Insidious

Stir of echoes

0|0
    0|0
  • şeytanın oteli 3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• evil dead,hell raiser kült bunlar.

Master of horrors imprint izle

Rec ve shutter iyidir

It var o da güzel.

Klasiklerden rosemary's baby(müziğine hastayım)

It var bir de (psikolojiyi bozar)

0|0
    0|0
    • The thing i de ekliyorum listeme zamanında anlaşılmamış filmlerden

Tabii buraya 13. cuma elm sokağı kabusu,çocuk oyunu gibi fazla popüler filmleri de ekleyebilirsin

• İspanyol filmi: Rec ve Rec 2 ... Korku filmlerini hiç sevmem çünkü doğru dürüst korku yok maalesef. Hollywood çakması yapıldı bunun Quarantine diye.. Dexter'ın kızkardeşi oynuyor ama çok iyi değildi, orjinali her zaman daha iyidir.

0|0
    0|0
  • Gerilim filmleri sayılıı mı ? Korku sevmiyorum ama gerilim seviyorum. Korku filmleri hep aynı mantıkla hazırlandıgından soguk geliyor.

0|0
    0|0
    • sayılıyor :)

• Uzak doğu ağırlıklı ama verelim birkaç tane,

Bedevilled.

I Saw the devil. (Aksiyon ağırlık gerilim, izlemediysen kesin izle)

Ölümcül Takip.

Devil (Asansörde geçen, 2010 yapımı)

Samurai Avenger The Blind Wolf.

• teşekkürler. bunlar iyi. i saw the devil ve devil i biliyorum ama devil pek iyi değil deniyor henüz izlemedim. gerçi benim hasta olduğum ama sinemalar.com dakilerin hiç beğenmediği filmler de var :)

• haha:) bana o filmler komedi gibi geliyor:) hele korkun. bir film i izledikten sonra daha da espri kazandılar benim için:) ama taa eskiden izlediğim X-Files (gizli dosyalar) vardı o baya bi tırstırmıştı...

0|0
    0|0
  • vahşet kapanı

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;