Mutluluğu anlatan resim hangisidir?

Bana mutluluğu anlatan bir resim gönderin desem nasıl bir link atarsınız? Görelim yaratıcılığınızı...

0|0
1923

En İyi Kız Görüşü

• link bu benim mutlulugumun resmi link bu da baskalarinin benim icin dusundugu mutluluk

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 23

• 0|0
    0|0
  • Bu link ve bu link

1|0
    0|0
  • dianne dengel in bir resmi var ki tamamıyla mutlulugu anlatan işte o resim beni çok etkiler.. link

0|0
    0|0
  • Benim için bu... link

0|0
    0|0
  • Budur link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • mutluluk insanın kalbinde beyninde yer eden resimdir. sen o resmi bana tarif et ben sana çizeyim. ha sen sorarsanki sizin mutluluğunuzun resmi ni bana gösterin dersen sana çekirdek bir aile resmi gösteririm bu benim mutluluğumu anlatan resim. anne baba oğlan çocuğu kız çocuğu.

0|0
    0|0
  • oda sorumu

link

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • Adam ressama sorar;

-Bana mutluluğun resmini çizebilirmisin?

Ressam der;

+Ben çizerimde sen anlayabilir misin?

0|1
    0|0
  • kanka profil resmin uyar :)

0|0
    0|0
  • mutluluğu anlatan resim aslında hiç olmayan resimdir..çünkü var olmayan bir şeyin resmi de olmaz..

1|0
    0|1
    • Baya baya aşmışsın sen kendini bir an karşımda platon var zannettim. Düşünmekte yoktur ama sen nasılsa kelimeyle yazmışsın onu. "Aslında dünyada yoktur da biz varız işte..." hep gülmüşümdür (Aslında gülmekte yok haklısın) şu tırnak içindeki saçma sapan cümleye... 2 kere 2, 4 mü eder yoksa başka birşey mi ? Ya 1, 2 ye eşitse? İspatla hadi ? -Ki eşitleyebilirim ben.- Ama hayatı akışına bırakmak lazım.. Ne diyim sende kendince haklısın.. İyi günler..

• heh iyi dimişsiniz ha :D

• Tabi genelde iyi seyler söylerim :D

• tüm olumsuzluklara rahmen sevdiklerinde birbirine sımsıkı sarılmaktır

link

0|0
    0|0
  • Hiç kızma. Bana göre senin profil linkin. Ne yaptıysa birine şuna bak. Ne kadar da sinsi gülüyor mutluluktan ağzı kulaklarına varmış.. :)

0|0
    0|0
  • Yaşamadım ki bileyim :)

0|0
    0|0
  • ben mutluluğu çizemem resme dökemem anlatamam ama çok güzel yaşarım

KOÇERO

0|0
    0|0
  • link atamıorum kanka biraz xp yollasana :)

0|0
    0|0
  • şeftali :D

0|0
    0|0
  • birsin profilinde 3 . resim ...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor... ;