Bu kitapların bana bir yararı var mı merak ediyorum?

Ben kitap okumayı çok seviyorum arada dünya klasiklerinden okuyorum ama daha çok böyle çok satanlar listesinde yer alan kitapları daha çok zevkle okuyorum. Ama bu kitapların bana bir yararı oluyor mu diye merak ediyorum. örnek verecek olursak mesela ben şimdi Küçük Mucizeler Dükkanı, Gece Yolu kitaplarını okicam bana bir faydası olur dimi?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Sen sana olan faydasini anlayamazsin ama faydasi oluyor emin ol cunku her okudugun kitapta farkli bir hayatin hikayesini ogreniyorsub buda sana yasam tecrubesi katiyor kararlarinda daha dikkatli davranmani sagliyor :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Olur ya kelime ogrenirsin okuman gelisir dusuncen degisir

1|0
    0|0
  • olur yararı, neden olmasın ki :)

1|0
    0|0
  • bunu sorduğunuza göre daha çok kitap okumanız gerekli

0|1
    0|0
    • bu demek oluyor ki kitapların faydasını kavrayacak kadar kitap okumalısınız. kitapların faydasını mı görmek istiyorsunuz? tarihe bakınız. eğitimli insanlar olmuştur dünyayı yönetenler. tariha geçenler. en basitiden bir örnek verelim. eğitimsiz bir adam birini öldürmek istiyorsa onu basitçe öldürür. ama eğitimli bir insan öyle muazzamca öldürür ki onu. müthiş işkenceler yapabilir. sırf eğitimli diye.. ya da bir kadın sırf eğitimli diye diğerlerine göre daha çekici olur. bunlar çok sıradan olanları. eğitimden kastım üniverstede teknik eğitim değil zihni eğitmektir. buda kitap okumayla yapılır.

• Daha çok okuman lazım henüz olmamış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kelime haznen genisliyor. Zaten kitap okumanin kazandirdigi iyiliklerin basini da bu cekiyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;