Ay lav yu filmi hakkında ne düşünüyorsunuz?

başka yerlerde en iyi komedi, en iyi erkek oyuncu ve en iyi yönetmen seçilirken türkiyede sadece en iyi erkek dalında ödül alabildi. filmin sloganı aşk her yerde yazıldığı gibi okunur! film hakkında ne düşünüyorsunuz yada izlediniz mi?

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• filmdeki mesajlar turkiyenin gercekleri ulkeyi yonetenler utansın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• ben bu filmin setinde calistim. cekimlerini Mardin Midyat'ta yaptik.

Sefil kosullar icinde.

Boyle rezalet bir produksion gormemistim hayatimda.

Sette calisan ekip kole gibi, sicagin altinda tum gun ve gece yarisina kadar calistirilip, iki uc saat uykuyla tekrar sete getirilmistir.

Dunyanin en sacma yonetmen adayinin sette herkese bagirip cagirmasiyla bir ickence ortamina donmustur film seti.

goruntu yonetmeni isi birakmistir.

paralar odenmemis, aylar sonra eksik olarak odenmistir.

amerika'li oyuncularin sette cektikleri sefaleti de anlatmak isterdim ama anlamissindir herhalde.

ernest hemingway'in kizi olan woody allen'in bir filminde oynamis olmasi bile yeter olan Mariel Hemingway sette gercekten aglatilmistir.

filme gelince. 1 ay kahrini cektigim bu filmi izlemedim. o kotu anilar gozumun onune gelmesin diye. acikcasi, rezalet oldugundan da eminim, butun cekilen naneyi gordum cunku. naneli ciklet tadi bile yoktu.

0|1
    1|0
    • dört dalda ödül aldı daha önemlisi filme gelen tepkiler çok iyi bence izle fikrin değişir (mardinli misin yoksa çekim için mi gittin?

• filme gelen tepkilerin hic de iyi olmadigini biliyorum. hangi cevrede ne tepki aldigi tartisilir tabi.

mardinli degilim, film iscisiyim, cekimler icin Mardin'e gittim. Ilk defa gitmistim Mardin'e ve cok sicak insanlarla tanistim. Bu filmin benim icin tek guzel yani bu oldu.

• izledim beğendim hatta ordaki ufak çocuk aynı bizim burdan çocuğa benzi yo hatta yolda tutup sormuşlar sen o muydun diye

0|0
    0|0
  • pek hoşuma gitmedi benimm

0|0
    0|0
  • Komedi bir üslupla güncelliğini hiç yitirmeyen bir konuya bir nebze değinmiş.

0|0
    0|0
  • ben filmi pek beğenmedim açıkçası. imdb de iki ödülü gözüküyor filmin ayrıca

0|0
    0|0
  • seyri güzeldi ve hoşuma gitti...yurdumdan insan manzaraları ve sosyal ortamlar diye düşündüm...yinede haksızlık etmeyelim; memleketimdede gözle görülür bir gelişme ve iyileşme de var...

0|0
    0|0
  • Ödül bile alması mucize. Çok bile o filme "en iyi erkek oyuncu" ödülü.

0|0
    0|0
  • izleyemedimm henüz..

0|0
    0|0
  • biraz fazla dalga geçilmiş doğuda ki insanların yaşam tarzıyla

0|0
    0|0
    • hangi gözle baktığınız önemli umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır!

• evet ben doğudaki insanların yaşam tarzyla ilgli dalga geçilerek komedi yapanları kınıyorum gülse birsel de bunu yapıyordu komedi yaptıklarını zannediyolar

• öylelerini kınamana sevindim duyarlılığın için ayriyetten teşekkürler. ama filmin yönetmeni kürt mardini ve güneydoğunun sorunlarıyla ilgilenmeyen kendi haliyle bırakan devleti eleştirmiş ve oranın sorunlarını ele almış...ve bunu acıtasyon yapmadan komedi diliyle anlatmış bu yüzden yanlış anlamış olabilirsin

• komikti hosuma gitti

0|0
    0|0
  • sloganı yanlış bir kere

önemli olan aşkı okumak değil

yazabilmek..

0|0
    0|0
  • mardinli kürtlerin köy yaşantısı alikooya bitiyom kürt kızı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• izledim beğenmiştim

0|0
    0|0
  • izledim çok komikti acaip derecede beğendim gerçekten keyif alarak izledim en çok fehimeyi sevmiştim çocuğu dağa kaçırdığı ve evdekilerin kafalarına tabak attığı sahneler muhteşemdi :))

0|0
    0|0
  • fehime tam bir afet :)))))

0|0
    0|0
  • Kötüydü, hiç beğenmedim. Çekimler. Ses, görüntü, kurgu. Vasat bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;