O ses türkiyeye katılsam dönerler mi :D?

O ses türkiyeye katılsam dönerler mi :D?
https://vocaroo.com/i/s1NOzTaSg4uU meyhaneci şarkısını söyledim de nasıl olmuş acaba. Sadece ses konusunda eleştirin lütfen acemi olduğum için detonelerim var

Güncellemeler:

0|0
1413

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba değerli kardeşim... Gayet güzel bir ses rengine sahipsin fakat hayal kırıklığı yaşamaman adına söylemek istedim bahsettiğin yarışmada istediğin bir parçayı değil onların seçtiği bir parçayı okumak zorundasın ve genelde verdikleri parçalar kişinin ses rengine çok zıt düşen şarkılar oluyor... Benim çok sevdiğim müzisyen bir arkadaşım ki dizilerde de oyunculuk yapmıştır 2 kere bu yarışmaya katılıp netice alamamıştır... Büyük bir kabiliyet, müthiş bir ses olmasına rağmen elinin boş dönmesi sebebini tamamen torpile, fiziksel görünüşe ve ekstra yeteneklere bağlıyor... Fakat kendini güzel bir şekilde geliştirirsen sesindeki kırıklardan kurtulursan şansını ileride deneyebilirsin diye düşünüyorum... O platformda şarkı söylemek ve burada ses kaydı yapmak arasında çok büyük farklılıklar var mükemmel sesli insanlar bile bir anlık heyecanına yenik düşebiliyorlar...
    Her şey gönlünce olsun...
    Sevgilerimle...

0|1
    0|0
    • Uzun yazın için teşekkürler bir şey soracağım ilk şarkıyı sen seciyorsun diye biliyordum

• Güzel dileklerin için teşekkür ederim Allah benim için düşündüğün iyi dilekleri 10 katını sana versin :)

• Rica ederim ecmain amin diyelim... Sağ olasın kardeşim sağlıcakla kal... ALLAH'a emanetsin... :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• gayet iyiii :) dönerler

0|1
    0|0
  • süpersin :)

0|1
    0|0
  • Çalışman lazım kelimeleri kesiyosun onu düzeltirsen sesin iyi :)

0|1
    0|0
  • çok güzel. Dinlendirici bir sesin var

0|1
    0|0
  • dönerler sesin çok güzel

0|1
    0|0
  • Dene sansini :)

0|0
    0|0
  • Bir soru 10 kere sorulmaz ki

0|0
    0|0
    • Üstte nedenini belirttim canım

• Açık konuşmak gerekirse döneceklerini pek sanmıyorum, sesin fena değil ama öyle ahım şahım bir tarafı da yok.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Gökhan yanlışlıkla döner kanki git belki :))

2|0
    0|2
  • Donerler.

0|2
    0|0
  • pek sanmıyorum ses var ama çok amatör duruyor

0|1
    0|1
    • Haklısın zaten çalışıp öyle giderim 1-2 sene sonra

• :) aynen bu senın icin daha başarılı olur

• Sesin güzel ama düzgün kullanamıyosun biraz ses calısmaları yap sonra katil simdi katılirsan hic sansın yok bide cok duraksıyosun akıcı ol biraz.

0|1
    0|0
  • yarisina kadar dinleyebildim.. :)))

0|0
    0|2
    • O da senin sorununn :))))

• Yoo ben de senin yazından cesaret alarak içimden geleni söyledim :) ama emin ol Türkiyede o kadar çok sahte şarkıcı var ki onların sesinden çok daha iyi olduğumu düşünüyorum tamamen amatör olduğum sürece.

• Kardeşim Allah yardımcın olsun. Ben beğenmedim ama herkes beğenmiş diyecek bişeyim yok. Başarılı olursun inşallah.

• Sana ben bile dönmem kardes :)

0|0
    0|2
    • Nedense kızlar döner erkekler dönmez diyo bu erkeklerin çok bilgisinden mi kiskancligi mi bilmiyorum artik ;) ;)

• Evet seni kiskaniyorum :)

• Tamam :))

• Donerler

0|0
    0|0
  • donerler hemde bir bucuk kisilik tam ekmek tavuk donerinden

0|0
    0|2
  • Git dene şansını panpa ebru gündeş ve mfo döner

0|1
    0|0
  • Ders alsan aslında olabilir. :D