Sagopa Kajmer hakkında görüşleriniz ?

Uzun yıllardır Sagopa Kajmer dinliyorum özellikle son 5 yıldır çok güzel ve anlamlı şarkılar yaptığını düşünüyorum. Siz nasıl görüyorsunuz Sagopa Kajmer'i ?

0|0
910

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• çok sıkı bir hayranıyken bir anda soğudum çünkü dini oldukça alet ediyor işine eğer inançlıysan inancını gösteriş yaparak sokma insanların kulaklarına ve gözüne eğer çok istiyosa ilahi okusun..

0|2
    0|1
    • yanlıs düşünüyorsn bnce hayatın içinde de din var . gösteris için yaptıgını hiç düşünmüyorm bn . misal bi sarkısında söyle diyo. ölüm Allahın emir ankebutta belli ... dewam ediyo. düişünmstm bu ne dmk diye kuranda anketbut diye bi kısım var ölüm allahın emri diyo.yani dini olrarak da bilgi veriyo . bn içinden geldigine inanıyorum.bnce you tube den sagopa kajmer semavi duyuşlar diye arat.ve izle.anlarsın yanlıs düşündügünü..

• yanlış düşünmüyorum ben yanlış düşünseydim bu yorumu yapmazdım . ben ki ben yani imza günlerini kaçırmayan bi hayranıydım onun :) tek şarkıları değil çıktığı programlardada yaptığı yorumları hoş bulmuyorum bu benim düşüncem kimsenin düşüncesi beni ilgilendirmiyor zaten :)

• Sağlam şarkıları var." Baytar " fix şarkımdır ;)

0|2
    0|0
  • Bir pesimistin gözyaşları ve romantizma isimli albümler söz olsun altyapı olsun Türkçe rapte başyapıttır diye düşünüyorum. Yazdığı sözler çok derindir.

Ama ondan sonrası boştur. Senelerdir dinlemem.

0|1
    0|0
  • daha önceden 1-2 şarkısını dinlemişliğim vardı. şimdi dinlemiyorum

0|1
    0|0
  • o tarz müzik dinlemediğim için kendilerini de dinlemiyorum doğal olarak:D

0|1
    0|0
  • hiç begenmyrm hc dınlemedm

0|0
    0|0
    • dinlemedigin için begenmiyorsn dinlesen beegenirsn bnce :D hm kişilk hm de sarkı hemde arka fon müzik olarak üstüne tanımam :)

• Çok hızlı söylüyor ne dediğini çoğu zaman anlamıyorum

0|0
    0|0
  • ergenliğe gireli 5 yıl olmus anladım.. 1-2 yıla düzelirsin umutluyum..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ara sıra dinliyorum ama kişilik olarak kendisine hayranlığım daha fazlaa tabi arştırmayan bilemez bunu o ayrı

0|1
    0|0
  • iyi bi rapçi ama pek dinlemem bi kaç şarkısı dışında. çok yetenekli biri

0|1
    0|0
  • bence dini kullanıyor o yüzden dinlemiyorum

0|2
    0|0
    • yanlıs düşünüyorsn bnce hayatın içinde de din var . gösteris için yaptıgını hiç düşünmüyorm bn . misal bi sarkısında söyle diyo. ölüm Allahın emir ankebutta belli ... dewam ediyo. düişünmstm bu ne dmk diye kuranda anketbut diye bi kısım var ölüm allahın emri diyo.yani dini olrarak da bilgi veriyo . bn içinden geldigine inanıyorum.bnce you tube den sagopa kajmer semavi duyuşlar diye arat.ve izle.anlarsın yanlıs düşündügünü..

• adamın dibi yaa

0|1
    0|0
  • tarzım değil

0|0
    0|0
  • Terki diyar şarkısını seviyorum bir tek

0|1
    0|0
  • orta son lise 1 arası kafayı bozduğum gereksiz 2 sene melankolik takıldığım dindar şahıs

0|1
    0|0
  • melankolik sofu

0|1
    0|0
  • ulan bırakın şu melankoliyi eğleninlen lan kendinizi o hüzünlü şarkılara kaptırıp psikolojinisi boz maya gerek yok nedemiş ünlü düşünür lmfao Sorry for Party Rocking

0|0
    0|0
  • öyyygg ben den uzak olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;