Mizah dergisi takipeden KS uyeleri var mı aramizda? kimlerdir hangi karikatürusti seversiniz?

en fazla 3 cevap gelir tahmin ediyorum.

• Uykusuz
    A seç
  • Leman
    B seç
  • Penguen
    C seç
  • Bayan yani
    D seç
  • Diger
    E seç
  • Bunlar ne :)) gazetedeki karikaturden bahsetmiyor musun?
    F seç
  • Okumam yazmam yok resimlere bakiyorum :))
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ultra super hayret 6 cevap geldi :))

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• uykusuz favorimdir devasa arşivim oldu. Annem soba olsa bunlari yakardim diyor onun bakis acisi tamamen farkli

@jonquilll de okuyor mu sever mi acaba cok merak ettim :)))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Uykusuz piyasadaki en iyi dergidir.
    eskiden l-manyak alirdim. Cok guzel yazarlari vardi. Favorim Bahadir Boysal in islak kopek kosesi. Ama sonradan col bozdular. bir de ayni ekip lemanda da yaziyor sacma oldu. Penguen neredeyse mizah degil tamamen hiciv. O dergiyi sevmiyorum.
    bayan yani ilk 7 8 sayisini aldim. Ama kizlari surekli budala gibi gosterip hayati ask uzerine kurulmus basit bor cizgiye tasiyorlar. O kadar da degil. Bilemiyorum ama uykusuz en iyisidir.

0|1
    0|0
    • Bende duzenli olarak uykusuz aliyorum öğrencilik yillarimda l-manyagi bende alirdim ama lemani o derece benimsyemedim

bayan yani icin tamamen katiliyorum biraz daha genisletmeleri lazim dergiyi

• Takip ettiğim mizah dergisi yok :) ama güzel bir alışkanlık 👍😊

0|1
    0|0
  • Etmiyorum:)

0|1
    0|0
  • Okumuyorum ama istiyorum da vakit yok.

0|1
    0|0
  • etmiyoerum:D

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• bayan yanı'nı hiç duymadım onun dışında diğerlerini okumuşluğum var

0|1
    0|0
  • bir dönem leman okurdum

0|1
    0|0
  • yiğit özgürün hunili karikatürleri ayrıca çocukken dayımla penguen ve leman da okurduk ama uzun zamandır hiç okumadım

0|0
    0|0
    • ben hala hunili karikaturlerini internetten bakar aynisina gulerim defalarca

• bir de bazen çok saçmalıyor ama alpay erdemin köşesi de güzel her ne kadar nadiren karikatür çizse de yazılarını da beğeniyorum yani

• Alpay erdem , Erdil Yaşaroğlu , Cengiz üstün, Selçuk erdem, Memo tembelçizer:)) metin Üstündağ,

0|0
    0|0
  • Penguen dergisi

0|0
    0|0
  • Ergenlikte ara sıra alırdım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...