Maeve Binchy kitaplarını okuyan var mı?

Maeve Binchy Bu Yıl Farklı Olacak romanını okuyan var mıı ? nasıl beğendiniz mii ? önerir misiniz ?

0|0
78

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• "Italyanca Aşk başkadır" ı ve "Yagmurlu ve yıldızlı geceler"i okumustum.Ne yalan söyliyim çok da begendigimi soyleyemeyecegim. Klişe ve belki de kült olmuş birçok noktaya deginmiş, Anlatımı da çok etkilemedi beni. Ama okunur.

1|0
    0|0
  • aşk mutfakta pişer diye bi kitabı vardı onun, mercimeği fırına vermek ordan geliyor sanırım, ya da tam tersi.

1|0
    0|0
  • kitap okumayı sevmem önermem de.

1|0
    0|0
  • o kim bilmiyorum okumadim hic

1|0
    0|1
  • Okumak isterim ,

0|0
    0|0
  • Henüz okumadım..

0|0
    0|0
  • ben buara eric diersen okuyorum tagensie diye bi romanı tavsiye ederim ama türkçeye çevrilmedi hala.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• İtalyanca Aşk Başkadır

bunu okumaya çalıştım olmadı çok dağınık her taraftan bir konu çıkıyor yoğunlaşmak çok zor o yüzden önermem.

1|0
    0|1
    • zaten dikkat dağınıklığım var hayatta okuyamam o zmnn

• italyanca aşk başkadır kitabını çok severek okumuştum. sonra başka bir iki kitabına başlamak istedim ama o kadar çok durum hikayesi gibi bir anlatım seçmişki çok sıkıcıydı, okuyamadım o yüzden.

1|0
    0|1
  • Onu değil ama başka bi romanını okumuştum çok dağınık bi anlatım tarzı var bi dahada okumadım önermem.

1|0
    0|1
  • Annem okuyor onun romanlarını genlde

1|0
    0|0
  • evet çok okurum onun kitaplarını

1|0
    0|0
    • beğeniyorsun yani?

• genel de onu okumuş :):) deniyeceğim bi :)

• benim ilk okuduğum romanıydı başlangıcın için iyi bence:)

• whitethorn woods diye bi kitabı vardı onun inglizcesini okumustum fena degil okuyabilirsin

1|0
    0|0
  • bi kitabını okudum ama beğenmedim

durağan ve yavan geldi bana

1|0
    0|1
Yükleniyor... ;